Bądź aktywny!

Bądź aktywny i kontaktuj się z innymi Użytkownikami!

Nie czekaj, aż ktoś odnajdzie Ciebie. Przejmij inicjatywę i sam znajdź wymarzonego partnera! Zobacz, jakie możliwości nawiązania kontaktu oferuje Ci nasz portal.

Wyślij uśmiech

Jedna z osób, która pojawiła się wśród propozycji Partnerów dla Ciebie bardzo Cię zainteresowała. Chciałbyś nawiązać z nią kontakt lecz niestety nie wiesz, jak powinieneś rozpocząć rozmowę. Ponieważ pracujecie w różnych zawodach, a także macie odmienne zainteresowania, brakuje Wam tematu, od którego można by zacząć konwersację. Nie potrafisz też dokładnie stwierdzić, dlaczego akurat ta, a nie inna osoba, wzbudziła Twoją sympatię.
Wyślij uśmiech! W ten sposób pokażesz drugiej osobie, że spodobał Ci się jej profil i zwrócisz uwagę na siebie. Jeśli Twój potencjalny partner odwzajemni Twoje zainteresowanie, Wasza dalsza znajomość rozwinie się z pewnością dużo łatwiej

Napisz wiadomość

Profil użytkownika, którego przedstawiliśmy Ci w propozycjach Partnerów dla Ciebie, zwrócił Twoją uwagę. Zauważyłeś wiele podobieństw między Wami i spodobały Ci się wpisane przez niego odpowiedzi. Być może ta osoba umieściła także w swoim profilu zdjęcie, dzięki któremu możesz zobaczyć, jak wygląda. Chciałbyś teraz bliżej poznać osobę, która tak bardzo Ci się spodobała. Najkrótszą droga do nawiązania kontaktu jest napisanie wiadomości. Przekaż w niej drugiej osobie, co Ci się w jej profilu spodobało, napisz coś o sobie lub po prostu się przywitaj. Bądź kreatywny! Nasza wskazówka: Wysyłając do innego użytkownika wiadomość, warto zawrzeć w niej informacje dotyczące bezpośrednio jego profilu. W ten sposób druga strona poczuje, że traktujesz ją indywidualnie. Przejmij inicjatywę!

Oczywiście możesz czekać, aż ktoś inny napisze do Ciebie pierwszy. Być może dostaniesz wiadomość od osoby, która także Ciebie zainteresuje. Możliwe, że ktoś wyśle do Ciebie wiadomość lub pięć pytań. Kobiety zdecydowanie częściej wolą zostawić pierwszy krok drugiej stronie.
Pozwolenie, aby to ktoś inny o nas zabiegał jest z pewnością romantczne i pochlebne. Musisz zdawać sobie jednak sprawę z tego, że taka taktyka ma także swoje wady. Jeśli zrobienie pierwszego kroku pozostawisz tylko innym, ograniczysz swój wybór potencjalnych partnerów. Warto pamiętać o tym, że osoba, z którą mógłbyś stworzyć szczęśliwy i długotrwały związek, może się kierować podobną taktyką jak Ty. Możesz wtedy stracić niepowtarzalną szansę na jej poznanie!

Rejestrując się na naszej stronie podjąłeś ważną decyzję. Postanowiłeś, że nie pozostawisz przypadkowi spotkania wymarzonego partnera i weźmiesz sprawy w swoje ręce. Zgłosiłeś się do nas, gdyż chciałeś poznać ludzi, którzy idealnie do Ciebie pasują i podobnie jak Ty, poszukują osoby, z którą mogliby stworzyć harmonijną i trwałą relację. Pójdź o krok dalej i bądź aktywny! Jeśli ktoś Ci się spodobał, powiedz mu to. Dzięki otwartości oraz przejęciu inicjatywy wydajesz się innym bardziej atrakcyjny i jednocześnie zwiększasz swoje szanse na znalezienie osoby, o której zawsze marzyłeś.

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB