26.10.2010, Redakcja eDarling
14354

Redakcja eDarling

 

Bądź aktywny!


Nie czekaj, aż ktoś odnajdzie Ciebie. Przejmij inicjatywę i sam znajdź wymarzonego partnera! Zobacz, jakie możliwości nawiązania kontaktu oferuje Ci nasz portal.


Bądź aktywny i kontaktuj się z innymi Użytkownikami!Wyślij uśmiech


Jedna z osób, która pojawiła się wśród propozycji Partnerów dla Ciebie bardzo Cię zainteresowała. Chciałbyś nawiązać z nią kontakt lecz niestety nie wiesz, jak powinieneś rozpocząć rozmowę. Ponieważ pracujecie w różnych zawodach, a także macie odmienne zainteresowania, brakuje Wam tematu, od którego można by zacząć konwersację. Nie potrafisz też dokładnie stwierdzić, dlaczego akurat ta, a nie inna osoba, wzbudziła Twoją sympatię.
Wyślij uśmiech! W ten sposób pokażesz drugiej osobie, że spodobał Ci się jej profil i zwrócisz uwagę na siebie. Jeśli Twój potencjalny partner odwzajemni Twoje zainteresowanie, Wasza dalsza znajomość rozwinie się z pewnością dużo łatwiej.


Skorzystaj z funkcji „Poznajcie się”


Zaintrygował Cię profil innej osoby, ale nie dała Ci ona odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania? Jesteś ciekawy, kto powinien zapłacić za kolację na pierwszej randce lub co było największą przygodą w życiu partnera, który Cię zainteresował? Możesz się tego dowiedzieć dzięki czterem prostym krokom funkcji „Poznajcie się”. W pierwszym kroku masz możliwość wybrania spośród 50 pytań pięć, które są dla Ciebie szczególnie istotne. Druga osoba może również wysłać Ci pytania, na które chętnie poznałaby odpowiedź. W następnym kroku możesz wybrać po 10 cech pożądanych i niepożądanych, a następnie porównać je z cechami, które wybrał Twój partner. Być może chciałbyś zapytać swojego partnera o coś więcej? Taką możliwość masz w kroku trzecim, w którym możesz sformułować własne pytania. Oczywiście w każdej chwili możesz bezpośrednio przejść do kroku czwartego, do napisania wiadomości. Dzięki funkcji „Poznajcie się” Ty i Twój partner będziecie mogli się z każdym następnym krokiem lepiej poznać. Ułatwi Wam ona nawiązanie kontaktu i przybliży osobowość drugiej osoby.


Napisz wiadomość


Profil użytkownika, którego przedstawiliśmy Ci w propozycjach Partnerów dla Ciebie, zwrócił Twoją uwagę. Zauważyłeś wiele podobieństw między Wami i spodobały Ci się wpisane przez niego odpowiedzi. Być może ta osoba umieściła także w swoim profilu zdjęcie, dzięki któremu możesz zobaczyć, jak wygląda. Chciałbyś teraz bliżej poznać osobę, która tak bardzo Ci się spodobała. Najkrótszą droga do nawiązania kontaktu jest napisanie wiadomości. Przekaż w niej drugiej osobie, co Ci się w jej profilu spodobało, napisz coś o sobie lub po prostu się przywitaj. Bądź kreatywny! Nasza wskazówka: Wysyłając do innego użytkownika wiadomość, warto zawrzeć w niej informacje dotyczące bezpośrednio jego profilu. W ten sposób druga strona poczuje, że traktujesz ją indywidualnie. Przejmij inicjatywę!


Oczywiście możesz czekać, aż ktoś inny napisze do Ciebie pierwszy. Być może dostaniesz wiadomość od osoby, która także Ciebie zainteresuje.  Możliwe, że ktoś wyśle do Ciebie wiadomość lub pięć pytań. Kobiety zdecydowanie częściej wolą zostawić pierwszy krok drugiej stronie. 
Pozwolenie, aby to ktoś inny o nas zabiegał jest z pewnością romantczne i pochlebne. Musisz zdawać sobie jednak sprawę z tego, że taka taktyka ma także swoje wady. Jeśli zrobienie pierwszego kroku pozostawisz tylko innym, ograniczysz swój wybór potencjalnych partnerów. Warto pamiętać o tym, że osoba, z którą mógłbyś stworzyć szczęśliwy i długotrwały związek, może się kierować podobną taktyką jak Ty. Możesz wtedy stracić niepowtarzalną szansę na jej poznanie!


Rejestrując się na naszej stronie podjąłeś ważną decyzję. Postanowiłeś, że nie pozostawisz przypadkowi spotkania wymarzonego partnera i weźmiesz sprawy w swoje ręce. Zgłosiłeś się do nas, gdyż chciałeś poznać ludzi, którzy idealnie do Ciebie pasują i podobnie jak Ty, poszukują osoby, z którą mogliby stworzyć harmonijną i trwałą relację. Pójdź o krok dalej i bądź aktywny! Jeśli ktoś Ci się spodobał, powiedz mu to. Dzięki otwartości oraz przejęciu inicjatywy wydajesz się innym bardziej atrakcyjny i jednocześnie zwiększasz swoje szanse na znalezienie osoby, o której zawsze marzyłeś.    


Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@edarling.pl

 


 

Twoja ocena: 5. Całkowita liczba głosów: 1150
Ocena:
Ocena dla tego artykułu: "". Średnia ocena: 3.18 na 5 bazująca na 1150
Comments

spodobali mnie się dwaj panowie, zrobiłam komentarz, przy opisie przy ich profilu wykonałam pierwszy krok - wykazuję cierpliwość ale nie reagują co robić ? Boję się, bo dostała mocno po głowie od poprzedniego pana (za nic, za jego kompleksy, tak oceniam) szczegóły są na pewno znane, jak robił mnie nikim

Chętnie poznam miłą panią. Marian

zginął mi "kontakt" - Darek z Lublina; co mam zrobić aby go odzyskać? Z powazaniem Renata J.