Agata i Kuba

Dziękuję wam bardzo eDarling, gdyż za waszą sprawą trafiłam na Kubę, z którym być może spędzę resztę swojego życia. Poznaliśmy się na portalu w listopadzie zeszłego roku. Od razu oczarował mnie swoim urokiem osobistym, poczuciem humoru i stylem bycia…

Świetnie nam się ze sobą pisało! Kuba potrafił rozśmieszyć mnie każdym swoim tekstem.
Jesteśmy w tym samym wieku, dlatego nie odczuliśmy żadnej bariery, żeby się lepiej poznać. Mieliśmy dużo wspólnych tematów.

Przyszedł taki dzień, kiedy postanowiliśmy, że się w końcu ze sobą spotkamy. Uznaliśmy, że warto spróbować mimo dzielących nas kilometrów (ja jestem z Gorzowa, Kuba z Koszalina). Decyzja okazała się trafna.

Jedno, drugie, trzecie spotkanie, sprawiły, że narodziła się w nas miłość. Wcześniej w kwestiach uczuciowych oboje mieliśmy pecha. Teraz wszystko odwróciło się o 180 stopni, los w końcu się do nas uśmiechnął.

W ostatni weekend byliśmy razem nad morzem. To był jak najbardziej udany wyjazd!
Dzięki Kubie wiem, że warto mieć marzenia i dążyć do ich spełnienia. Jest moją bratnią duszą, bez której teraz nie potrafię żyć.

Agata

Dzięki Kubie wiem, że warto mieć marzenia i dążyć do ich spełnienia. Jest moją bratnią duszą, bez której teraz nie potrafię żyć.

To też może Cię zainteresować:

Jak znaleźć chłopaka?

Czy to ten jedyny?

Czy praca i rodzina są do pogodzenia?