Urozmaicone randki w Rzeszowie

randki w Rzeszowie

Podkarpacie to jeden z najbardziej atrakcyjnych turystycznie zakątków Polski. Malownicze widoki, liczne zabytki wielokulturowych miast oraz gościnność mieszkańców regionu przyciągają turystów z kraju i z zagranicy. Krajobrazy województwa podkarpackiego nie mają sobie równych. Pocięta szachownicą pól i lasów Kotlina Sandomierska, Połoniny i wzgórza Beskidu Niskiego wprost zapraszają do odwiedzin. Jeśli więc szukacie idealnego miejsca na spędzenie urlopu lub randki, Rzeszów i całe województwo podkarpackie na pewno mile Was zaskoczą!

Miłe spotkania w Rzeszowie

Rzeszów jest stolicą województwa podkarpackiego i zarazem największym centrum kulturalnym regionu. Właśnie tutaj organizuje się szereg koncertów, festiwali czy imprez sportowych, nierzadko o randze ogólnopolskiej.
Jeśli natomiast uważacie, że wieczór w teatrze czy kinie nie jest dobrym miejscem na spędzenie randki, Rzeszów ma dla Was całe mnóstwo innych propozycji na romantyczne spotkania. Obok bogatej oferty kulturalnej, wielu uroczych kafejek czy klubów tętniących życiem, znajdziemy tutaj także mnóstwo zabytków. Kościół farny, wille secesyjne i Zamek Lubomirskich to tylko niektóre z tutejszych atrakcji turystycznych. Nie sposób się tu nudzić!

Randki w Rzeszowie – top 5 atrakcji

Spacer „szlakiem zabytków” po Rzeszowie

Randkę w Rzeszowie z pewnością zaliczycie do udanych, jeśli w programie spotkania znajdzie się spacer po rynku oraz zwiedzanie choćby kilku z zabytkowych budowli. Jeśli chcielibyście poczuć atmosferę Rzeszowa sprzed lat, szczególnie polecamy wizytę w Zamku Lubomirskich, jednym z najbardziej charakterystycznych obiektów miasta.

Nocne życie Rzeszowa

Kiedy natomiast zwiedzanie Wam się znudzi, możecie zabrać swoją sympatię na podbój Rzeszowa nocą! Warto potańczyć w m.in. w klubie Chilli, gdzie wyselekcjonowana muzyka, nowoczesne wnętrze i dobre towarzystwo sprawią, że będziecie się świetnie bawić!

Restauracja

Jeśli podczas wizyty w Rzeszowie nieco zgłodniejecie, udajcie się koniecznie do jednej z tamtejszych restauracji. Szczególnie polecamy lokal Figaro oraz restaurację Da Vinci, której wystrój nawiązuje do życia i twórczości mistrza. Randka spędzona tutaj z pewnością będzie należała do niezapomnianych.

Randka i shopping w jednym

Wielbiciele zakupów i mody nie będą mieli problemów ze znalezieniem odpowiedniego miejsca dla siebie. Jeśli chcielibyście rzucić się w wir zakupów ze swoją drugą połówką, polecamy odwiedziny w galerii Nowy Świat. Jeśli natomiast bieganie po sklepach Wam się znudzi, zawsze możecie zrelaksować się i wypić gorącą czekoladę w jednej z pobliskich kawiarenek.

Relaks w parku

Miłośnicy natury, zarówno osoby zakochane jak i single, na pewno docenią uroki rzeszowskich parków i ogrodów botanicznych. Warto odwiedzić m.in. Ogród Miejski im. Solidarności, gdzie wśród licznych drzew otulających popularną fontannę można nie tylko odpocząć, ale także nawiązać nowe znajomości czy umówić się na romantyczną randkę.

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

pomoc