5. urodziny eDarling

5. urodziny

Zespół eDarling ma w tym miesiącu co najmniej dwa powody do świętowania. Pierwszym z nich są walentynki – cieszymy się, że dzięki naszemu portalowi wiele singli nie spędzi tego dnia samotnie. Drugim powodem jest nasz wyjątkowy jubileusz: 3. urodziny eDarling w Polsce! Tak, już od 5 lat pomagamy naszym użytkownikom odnaleźć tę jedną, wyjątkową osobę, która odmieni ich życie.

Rynek portali randkowych jest niezwykle konkurencyjny. Tymbardziej cieszy nas fakt, że tyle osób zdecydowało się zaufać właśnie eDarling. Działanie naszego serwisu opiera się na naukowo opracowanej metodzie doboru partnerskiego, którego sukcesy pozwoliły nam w krótkim czas rozwinąć skrzydła: w Polsce doczekaliśmy się już ponad 2 mln użytkowników. Do tej pory czytelnicy naszego poradnika mieli okazję zapoznać się z historiami zadowolonych par i innymi opiniami o skuteczności naszego portalu. Tym razem, obchodząc 5. urodziny eDarling, postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej związkom, które poznały się już dłuższy czas temu. Jak układa się obecnie w ich relacji? Czy czerpią satysfakcję ze wspólnego życia? Czy poleciliby eDarling swoim znajomym? Takie opinie są dla nas niezwykle istotne, ponieważ dotyczą nadrzędnego celu naszego portalu, jakim jest pomoc w tworzeniu stałych, harmonijnych związkó

Przepis na miłość? Oni go znają!

Dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi, które wywołują w nas wzruszenie i napawają dumą. Ze względu na ich dużą liczbę prezentujemy poniżej tylko wybrane fragmenty. Mamy nadzieję, że wyznania par dodadzą innym odwagi w poszukiwaniu miłości.

CO DOTYCHCZAS WYDARZYŁO SIĘ W WASZYM ŻYCIU?

Kasia i Piotr: W minione wakacje, a dokładnie 24.07.2012 r., poprosiłem Kasie o rękę. Odbyło się to w ciepłą noc na plaży w Mielnie pośrodku rozpalonych świeczek w kształcie serca. Długo nie musiałem klęczeć na kolanach, bo zaraz usłyszałem upragnione TAK i na 20.09.2014 r. planujemy wziąć ślub. Mieszkamy ciągle oddzielnie, ale w następnym roku planujemy nabyć nasze pierwsze wspólne mieszkanko.

Renata i Mariusz: Poznaliśmy się za pomocą waszego portalu na początku stycznia 2011 r. Po korespondecji i rozmowach na Skype spotkaliśmy się i potem wszystko potoczyło się jak w bajce. Po kilku miesiącach zamieszkaliśmy razem. Zaręczyliśmy się 23.08.2011 r. i pobraliśmy się 15.10. tego samego roku. Zdecydowaliśmy też o pełnej rodzinie i wynikiem tego jest nasz już 10-miesięczy synek o imieniu Szymon. Jesteśmy szczęśliwą rodziną z planami na przyszłość.

CO W WASZEJ RELACJI JEST NAJBARDZIEJ ISTOTNE DO BUDOWANIA TRWAŁEGO I SZCZĘŚLIWEGO ZWIĄZKU?

Kasia i Piotr

pierwsza paraKasia i Paweł: Do budowania trwałego i szczęśliwego związku najważniejsze są rozmowy, to jest klucz do wszystkiego. Do poznania, do przyjaźni i do partnerskiego związku na całe życie. One prowadzą do wszystkiego i wszystko rozwiązują, dzieki nim buduje i pogłębia się więź między dwojgiem ludzi. Rozmawiamy absolutnie o wszystkim, dzięki temu wiemy, że bez względu na to, co nas spotka w życiu, jaką trudność przyjdzie nam pokonać, damy radę. Każda przeszkoda nas wzmacnia i czegoś uczy, jesteśmy za nie wdzięczni, bo dzięki nim stajemy się silniejsi i wiemy, że razem pokonamy absolutnie wszystko.

Kasia i Kamil: Staramy się nie zaniedbywać naszego uczucia i nie zabijać go rutyną. Każdy wspólnie spędzony dzień jest czymś wyjątkowym, drobne gesty, spełnianie oczekiwań drugiej osoby i kompromis. Poza tym wierność i zaufanie są dla nas czymś fundamentalnym w związku.

CZY POLECILIBYŚCIE EDARLING SWOIM BLISKIM LUB ZNAJOMYM POSZUKUJĄCYM MIŁOŚCI?

Barbara i Łukasz: Oczywiście że tak. Nawet już parę razy poleciliśmy eDarling naszym znajomym. I będziemy polecać pewnie do ostatnich dni naszego życia, bo to wy otwarliście nam drogę do szczęścia. Byliście jak drogowskaz, który zaprowadził nas na wspólną ścieżkę. A największą waszą zaletą jest dosyć obszerny wywiad na temat osobowości. To prowadzi do dobierania osób o podobnych zainteresowaniach i poglądach. To nie jest typowy portal randkowy, to portal z wartościami, dla ludzi z wartościami. Za to duży plus.

Beata i Igor: Polecamy serwis eDarling, opowiadając naszą historię zawsze wspominamy, gdzie się poznaliśmy. Istotne zalety serwisu eDarling to budowanie poczucia bezpieczeństwa, wiedziałam, że nic mi nie grozi i mogę zaufać rozmówcy. Cały system pytań wstępnych prowadził do właściwej selekcji kandydatów, nikt nie pojawiał się bezpodstawnie.

CO PORADZILIBYŚCIE PAŃSTWO NASZYM SINGLOM, KTÓRZY JAK WY KIEDYŚ, POSZUKUJĄ SWOJEJ DRUGIEJ POŁOWY NA NASZYM PORTALU?

Gosia i Łukasz: Aby nie zrażały się niepowodzeniami i dokładnie i szczerze wypełnilli formularze i kwestionariusze, o które prosi portal. To naprawdę pomaga!

Kasia i Piotr: Wszystkim singlom zalogowanym w Państwa portalu doradzilibyśmy, żeby szczerze opisać swój charakter a w szczególności wady i zalety oraz dobrze określić się z oczekiwaniami. Jeśli ta część będzie dobrze wypełniona, to propozycje wysyłane przez profesjonalny portal będą jak najbardziej trafione. Później pozostaje nic tylko cierpliwie czekać 😀

DLACZEGO WASZYM ZDANIEM WARTO SZUKAĆ MIŁOŚCI W INTERNECIE?

Renata i Mariusz

druga paraMarta i Rafał: Człowiek we współczesnym świecie, jeśli nie ma dużo czasu i nie chce tracić energii oraz poświęcać swoje marzenia na rozczarowania, może w ten sposób zrobić wstępną selekcję i nie zgadzać się na przypadkowe spotkania.

Magdalena i Sławomir: Warto szukać miłości w Internecie ponieważ jest tam możliwość „spotkania” wielu osób w jednym miejscu. Przez Internet można się coraz bardziej poznawać i gdy singiel jest gotowy może się spotkać na żywo z osobą, z którą korespondował na co dzień.

Justyna i Dariusz: Obojgu nam byłoby trudno sobie kogoś znaleźć, nie korzystając z dobrodziejstw Internetu. Nadmiar obowiązków rodzinnych i zawodowych bardzo zawężał grono naszych znajomości. Jeśli nie było dotychczas wśród naszych znajomych odpowiedniego kandydata, kandydatki, to tak pewnie by już zostało. Dzięki eDarling mogliśmy poznać interesujących ludzi, iść na prawdziwą randkę i odnaleźć miłość. Czego więcej trzeba na zachętę. Oboje byliśmy po przejściach i początkowo komunikacja mailowa była dla nas prostsza, pozwoliła powoli się otworzyć, trochę przygotować do spotkania w realu. Gdybym mogła cofnąć czas, to bym już się nie wahała i szybciej założyła konto na eDarling, znalibyśmy się już wcześniej.

Świętując 5. urodziny eDarling, z wielką optimizmem spoglądamy w przyszłość. Wszystkim naszym użytkownikom, tym zakochanym po uszy i tym, którzy jeszcze nie odnaleźli swojej drugiej połówki, życzymy udanych walentynek i mnóstwo szczęśliwych chwil.

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB