Pan szuka Pani do długotrwałego związku

Pan szuka pani

Jesteś mężczyzną dojrzałym i szukasz kobiety, z którą mógłbyś stworzyć poważny związek. Nie interesują Cię przelotne romanse i chwilowe znajomości. Masz jednak obawy – „czy uda mi się znaleźć odpowiednią osobę?” Mamy dla Ciebie kilka wskazówek, które pomogą Ci uporać się z wszelkimi dylematami.

Pan szuka Pani, która Go zrozumie

Być może masz już za sobą nieudany związek, a nawet rozwód . Boisz się następnej porażki i czasem najchętniej zrezygnowałbyś z jakichkolwiek planów dotyczących kolejnego związku. Jednak samotność doskwiera Ci już od dłuższego czasu i marzysz o odnalezieniu odpowiedniej towarzyszki na wspólne wieczory przy lampce wina i długie rozmowy. To naturalne, że jako mężczyzna pełen doświadczeń masz pewne oczekiwania wobec nowego związku. Nie powinieneś jednak skupiać się jedynie na wymaganiach. Zastanów się również nad tym, co sam możesz zaoferować potencjalnej partnerce.

Pan szuka Pani i powinien być tego pewien

Co jest bardzo ważne w trakcie poszukiwań? Przede wszystkim postawienie sobie jasnych celów, które chcesz osiągnąć. Jeśli decydujesz się na spotkanie z kimś i nie jesteś do końca przekonany, czy tego właśnie chcesz, nie zdziw się, jeśli randka zakończy się rozczarowaniem. Zadaj sobie pytanie – czego oczekujesz od spotkań z drugą osobą? Czy traktujesz je poważnie, czy może po prostu jako urozmaicenie czasu? Kiedy dojrzały pan szuka pani, musi też wiedzieć, czego chce! Aby odnaleźć odpowiednią osobę, musisz mieć też odpowiednie nastawienie. Do kobiety, z którą się spotykasz powinieneś zawsze podchodzić z szacunkiem i zrozumieniem. Szczególnie, jeśli sam również tego oczekujesz.

Pan szuka Pani i podejmuje działania

Jedno jest pewne, nie spotkasz nikogo, siedząc w domu. Jednym z podstawowych błędów wielu osób, które chcą kogoś poznać, jest to, że polegają jedynie na szczęściu i zrządzeniu losu. Wiara w przeznaczenie jest często bardzo zgubna, może prowadzić do utraty wiary w to, że jeszcze kogoś poznasz, tym samym staniesz się bierny w poszukiwaniach. Warto pomyśleć o nowych możliwościach, takich jak np. kluby towarzyskie, siłownia, koncerty, czy portale randkowe. Internet daje dziś dużo możliwości ludziom, którzy poszukują partnera. Rejestrując się w serwisie randkowym weźmiesz los w swoje ręce i zwiększysz swoje szanse na poznanie nowych i interesujących kobiet.

Podsumowanie

O czym powinien pamiętać mężczyzna, który wpisuje w wyszukiwarce słowa „Pan szuka Pani”:

• Miej realne oczekiwania wobec przyszłej partnerki

• Wyznacz sobie jasne cele i bądź świadomy swoich wymagań wobec związku

• Uzbrój się w cierpliwość, gdyż pośpiech jest złym doradcą szczególnie przy wyborze życiowego partnera

• Podejmij działania i nie oczekuj, że los, bądź ktoś inny zrobi to za Ciebie

Co jest również ważne – nie poddawaj się! Każdy zasługuje na to, by odnaleźć miłość , niezależnie od wieku i doświadczeń życiowych. I choć sam proces poszukiwań może nie być łatwy, to warto czekać na rezultaty.

Daj sobie szansę – zarejestruj się na eDarling i poznaj wyjątkowe kobiety!

A Ty – również poszukujesz partnerki? Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek wpisać w wyszukiwarce internetowej frazę: „pan szuka pani”? Zapraszamy do dyskusji pod artykułem!

Źródła

http://www.psychologytoday.com/blog/the-attraction-doctor/201303/how-can-i-find-good-man-or-woman
http://www.forbes.com/sites/billfrezza/2011/05/31/how-to-find-the-woman-of-your-dreams-in-six-weeks/

O autorze: Asia Smiger Zobacz więcej artykułów autorstwa Asia Smiger

Banner FB