Kamila i Rafał

Rozmowa przeciągnęła się do późnych godzin wieczornych więc zaszliśmy do kolejnej kawiarni aby się ogrzać, już wtedy wiedzieliśmy że nie będzie to ostatnia kawa.

Poznaliśmy się 20 grudnia 2012 roku, tuż przed moim wyjazdem w rodzinne strony na święta Bożego Narodzenia. Umówiliśmy się w centrum miasta po to aby pójść na kawę. Ponieważ pracuję tuż przy placu trzech krzyży poszliśmy do Starbucksa, ale okazało się że jest tam tłum ludzi więc zaproponowałam spacer po parku na skarpie i mimo iż temperatura powietrza była mocno na minusie żadne z nas nie narzekało. Był to jeden z cudowniejszych spacerów. Rozmowa przeciągnęła się do późnych godzin wieczornych więc zaszliśmy do kolejnej kawiarni aby się ogrzać, już wtedy wiedzieliśmy że nie będzie to ostatnia kawa.

Wracając do domu jednomyślnie stwierdziliśmy, że mamy wiele wspólnych tematów a ja zawsze sceptycznie podchodząca do portali randkowych nie mogłam uwierzyć iż spotkałam tak bardzo wyjątkowego człowieka wręcz bratnią duszę. Święta minęły mi na wspaniałych wspomnieniach o wieczorze spędzonym z Rafałem i już nie mogłam doczekać się kiedy to wrócę do Warszawy.

Następnie wspólny sylwester, kolejne spacery, kolacje i coraz bardziej utwierdziliśmy się w naszych pierwszych wrażeniach, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Minęło już pół roku a my jesteśmy już zaręczeni i planujemy nasze wspólne życie. Do dziś dziękuję losowi za szansę i swojej intuicji że w nią nie zwątpiłam. Szczęście które nas spotkało jest nieprawdopodobne ponieważ oboje mieliśmy trudne poprzednie związki ale nie traciliśmy nadziei że gdzieś jest ta druga osoba która będzie dla nas „tą jedyną”. Oczywiście gdyby nie nasze wartości m.in. takie jak uczciwość, szczerości, wierność i zasady w których jesteśmy mocno zakorzenieni pewnie nie udałoby się tak szybko zbudować mocne fundamenty naszego związku.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i tym razem mamy pewność że tak już pozostanie. Fajnie że taki portal jak eDarling jest!

Dziękujemy, Kamila i Rafał

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i tym razem mamy pewność że tak już pozostanie. Fajnie że taki portal jak eDarling jest!

To też może Cię zainteresować:

Szukam żony na eDarling!

Powodzenie u kobiet – poznaj jego tajemnice!

Sympatia plus szacunek… przepis na udany związek

Portale randkowe sposobem na trwały i szczęśliwy związek

Serwis randkowy