Powodzenie u kobiet – poznaj jego tajemnicę!

powodzenie u kobiet

Trudno mówić statystycznie na temat płci pięknej. Kobiety są różne i różne są także ich oczekiwania względem mężczyzn. Niemniej jednak można wymienić kilka cech, na które większość kobiet – świadomie bądź nie – zwraca uwagę. Przeczytaj i dowiedz się, jak zdobyć powodzenie u kobiet.

Istnienie uniwersalnych preferencji przy wyborze partnera potwierdziły badania amerykańskiego profesora psychologii Davida Bussa, obejmujące 37 kultur świata. Na podstawie wyników 7-letniej analizy ludzkich zachowań naukowiec stwierdził, że priorytety, jakimi kierujemy się podczas poszukiwań drugiej połówki, wcale nie są unikalne. Kobiety stawiają sobie zwykle za cel znalezienie starszego od siebie mężczyzny o silnym, lecz empatycznym charakterze. Znaczenie mają także sytuacja finansowa partnera i oraz jego pozycja w społeczeństwie. Jak więc powinni postępować mężczyźni, aby zwiększyć swoje powodzenie u kobiet?

Jak Cię widzą…

Na pewno nieraz słyszałeś, że dla kobiet „liczy się wnętrze”. Zgoda, ale najpierw musisz zrobić coś, aby one zapragnęły je w ogóle poznać! Według Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego kobiety szukają mężczyzn o symetrycznych twarzach, szerokich ramionach i silnej budowie ciała. Mamy jednak dobrą wiadomość dla tych, których matka natura nie obdarzyła wyglądem Johnnego Deppa: Na powodzenie u kobiet wpływa już sam zadbany wizerunek, czyli schludne ubrania i wysoka higiena osobista – to one nasuwają skojarzenia z wysoką pozycją społeczną. Wspomnieć należy także o czarującym uśmiechu i odpowiedniej mowie ciała.

Wzbogać swoje wnętrze

Jeśli chcesz znaleźć się w centrum zainteresowania kobiet, musisz przestać stawiać je w centrum własnego życia. Nie uganiaj się za dziewczynami i nie pokazuj im, jak bardzo Ci na nich zależy – liczy się tajemniczość, opanowanie i niedostępność. Zainwestuj w siebie, znajdź ciekawe hobby, któremu będziesz w stanie poświęcić swój wolny czas. Bo która kobieta chciałaby stać się częścią życia bezbarwnego i wiecznie niezadowolonego faceta? Aby zapewnić sobie powodzenie u kobiet, musisz sprawić, aby Twoje życie kręciło się wokół innych spraw.

Zdobądź pewność siebie

Kobiety lubią partnerów pewnych siebie, gotowych odważnie pokierować własnym życiem. Mężczyzna powinien mieć więc w sobie cechy przywódcze, być zaradny i szanowany w swoim środowisku. Politycy, dyrektorzy, właściele firm – wybór zawodu odgrywa w tym względzie niezwykle istotną rolą. Oczywiście, nie wszyscy mają predyspozycje ani możliwości do sprawowania takich funkcji, dlatego przede postaraj się rozwinąć zdolności, które już posiadasz. Powodzenie u kobiet zdobędą tylko Ci, którzy są w stanie dać poczucie bezpieczeństwa i stabilności.

Czy kasa gwarantuje powodzenie u kobiet?

Pozycja społeczna mężczyzny nie da się przeliczyć na żadną walutę, bo nie wysoki stan konta, lecz imponujący styl życia wzbudza podniecenie u płci pięknej. Kobiety lubią wyrafinowanych mężczyzn, którzy są w stanie zadbać o elegancki wystrój mieszkania, nie objadają się regularnie w McDonald’s i nie kupują swojej ukochanej bielizny, bo „była na przecenie”. Wyczucie smaku i dobry gust są ważniejsze od grubości portfela – zarozumiały facet, chwalący się swoim nowym Audi na Naszej Klasie, nie zasłuży sobie z pewnością na powodzenie u kobiet…

Źródła

http://eyewitness.utep.edu/3331/Lonner&Malpass1994%20Chap%2028.pdf

O autorze: Marta Pietrzak Zobacz więcej artykułów autorstwa Marta Pietrzak

Banner FB