Posiadanie konta na portalu randkowym stało się modne!

Posiadanie konta na portalu randkowym stało się modne!

Już 3 mln Polaków szuka drugiej połówki w Internecie! Czy posiadanie konta na portalu randkowym to akt desperacji, czy może po prostu podążanie za duchem czasu? Przeczytaj artykuł „W sieci miłości”, który ukazał się 14 września w gazecie Wprost.

Jak wynika z ankiety przeprowadzonej przez eDarling 90% respondentów nie miałoby problemu z przyznaniem się do randkowania online. Ponad połowa uznaje szukanie miłości w ten właśnie sposób za akceptowalne społecznie, a 43% wręcz za coś, co jest modne. Liczba osób szukających miłości za pośrednictwem Internetu stale rośnie. Jak pisze gazeta Wprost, serwisy randkowe odwiedza już w Polsce ponad 3 mln użytkowników – co oznacza, że korzysta z nich co siódmy polski internauta. Dają one możliwość do zawarcia nowych znajomości singlom w każdym wieku.

„Spora część naszych Użytkowników to osoby po trzydziestce, które mają już za sobą związki małżeńskie. Dla nich ponowne znalezienie partnera wśród znajomych lub w pracy staje się prawie niemożliwe, ponieważ wszyscy wokoło są już zajęci lub mają rodziny. Próbują więc w Internecie… I im się udaje!” – mówi Anna Siedlecka z eDarling. Jakie doświadczenia mają osoby poszukujące miłości online?

Przeczytaj więcej w artykule, który ukazał się 14 września w gazecie Wprost. Znajdziesz go tutaj: W sieci miłości.