Udoskonalony profil osobowości na eDarling

profil.jpg

Nowy profil osobowości eDarling

Portal eDarling stale się rozwija i pragnie jak najlepiej sprostać oczekiwaniom singli poszukujących wymarzonego partnera. W tym celu wprowadził do swojej oferty kolejną nowość: udoskonalony, rozbudowany profil osobowości, dzięki któremu użytkownicy serwisu będą mogli dowiedzieć się jeszcze więcej o sobie, poznać swoje mocne oraz słabe strony, a także lepiej zrozumieć swoje zachowania w relacjach interpersonalnych.

Nowy, spersonalizowany profil osobowości bazuje na odpowiedziach udzielanych przez użytkowników, którzy zarejestrowali się na stronie eDarling i wypełnili szczegółowy test, składający się z 280 pytań. Kompleksowa i szczegółowa analiza osobowości wzbogacona czytelnymi grafikami i wykresami została opracowana w oparciu o najnowsze teorie obowiązujące we współczesnej psychologii, ze szczególnym uwzględnieniem teorii tzw. „Wielkiej Piątki”, czyli pięciu głównych wymiarów osobowości. Zaliczają się do nich ekstrawersja, otwartość, ugodowość, neurotyczność oraz sumienność.

Z nowego profilu osobowości użytkownicy dowiedzą się nie tylko, w jakim stopniu poszczególne cechy są u nich wykształcone, ale także będą mogli porównać swoją charakterystykę z wynikami testu uzyskanymi przez przez inne osoby. Pozwoli to znacznie zwiększyć szanse na optymalne dopasowanie propozycji potencjalnych partnerów, a co za tym idzie stworzy lepszą podstawę dla budowania stabilnych i harmonijnych związków.