Pomysł na randkę w stolicy – szlakiem warszawskiego metra!

Randkowa mapa Warszawy

Pomysł na randkę w stolicy – szlakiem warszawskiego metra!

Warszawa jest miastem singli, którzy lubią korzystać z tego, co oferuje miasto. Osoby samotne umawiające się na randki mają wiele możliwości, stolica oferuje bowiem mnóstwo atrakcji. Ciekawe miejsca, w których warto się umówić, są jednak rozrzucone po całym mieście..

Serwis randkowy eDarling, postanowił stworzyć przewodnik po wybranych miejscach, do których można się wybrać na randkę. Za źródło posłużyła mapa warszawskiego metra, przy czym na mapie, zamiast nazw konkretnych stacji, zamieszczono nazwy miejsc, jakie znajdują się w okolicy przystanku i mogą stanowić interesującą opcję na randkę.

Do mapy została dołączona metryczka, która za pomocą kolorów określa rodzaj zaproponowanej randki (restauracja, pub, kawiarnia, kultura i aktywności – jak np. spacer po parku).

Ci mieszkańcy Warszawy, którzy chcą zabłysnąć nietypowym i zaskakującym pomysłem, mogą postawić sobie za cel odbycie randki z ukochaną osobą w każdym z zaznaczonych na mapie miejsc. Co kilka dni inna stacja!

Tworząc mapę, pod uwagę była brana odległość danego miejsca od konkretnej stacji metra. Im odległość była mniejsza, tym większa szansa, że znalazło się na mapie.