eDarling Polska wprowadza nowe funkcje na stronie

ed.jpg

eDarling Polska wprowadza nowe funkcje na stronie

Portal eDarling zaprezentował użytkownikom nową odsłonę swojej strony, wzbogaconą o kilka interesujących funkcji. Wraz z ulepszoną wersją wprowadzone zostały innowacyjne zmiany, takie jak możliwość korzystania z funkcji „Lubię” oraz „Poproś o dodanie zdjęcia”.

Głównym celem przemian na stronie jest zwiększenie interakcji między użytkownikami platformy oraz ułatwienie im wzajemnej komunikacji. Zaprezentowana ostatnio wersja eDarling gwarantuje przede wszystkim poprawę jakości usług oraz optymalizację na wielu poziomach, a wszystko to z myślą o użytkownikach serwisu.

Zdaniem Agnieszki Kądzieli, Business Development Manager eDarling Polska, nowe funkcje zostały wprowadzone z myślą o podniesieniu poziomu interakcji na stronie oraz ułatwieniu użytkownikom platformy nawiązywania kontaktów. Podjętymi działaniami firma pragnie także zwiększyć aktywność uczestników portalu.

Funkcja „Lubię” pozwala użytkownikom wyrazić sympatię lub zainteresowanie wpisami oraz zdjęciami osób wytypowanych jako potencjalni partnerzy. Jest to możliwe za pomocą zaledwie jednego kliknięcia! Kolejna nowość – przycisk „Prośba o dodanie zdjęcia” – ma na celu zachęcić niezdecydowanych do umieszczenia w profilu swojego zdjęcia. Jego dodanie, jak pokazują firmowe statystyki, znacznie zwiększa szanse na nawiązanie kontaktu z innym użytkownikiem.

Lukas Brosseder, jeden z założycieli portalu eDarling, wyjaśnia: „Wdrożenie nowej wersji strony przyniosło bardzo dobre wyniki zarówno w Niemczech, Austrii jak i w Szwajcarii. Wielu użytkowników gratulowało nam wprowadzonych zmian. Decydując się na nie, z pewnością uczyniliśmy duży krok w kierunku polepszenia funkcjonalności strony.” Wstępne analizy dla Polski również pokazują, iż nowe funkcje spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników eDarling w naszym kraju.