Wykształcony, przystojny, z mopsem

mini_mops.jpg

Wykształcony, przystojny, z mopsem

Seksowna, lecz niekoniecznie bystra. Wierny, ale niepociągający. Spełniony i inteligentny. Single z psami na smyczy muszą mieć się na baczności. Potencjalni partnerzy oceniają nie tylko ich samych, ale również rasę towarzyszącego im czworonoga, wykazało badanie portalu eDarling.

Wierni, lecz mało seksowni. Za takich użytkowniczki portalu eDarling uznały właścicieli mopsów. Jednak nie wszystko stracone. Mężczyźni z tymi małymi pieskami pod bokiem sprawiają również wrażenie inteligentnych. Podobnych odpowiedzi udzielili panowie, którzy również najszybciej zaufaliby fankom mopsów. Za najseksowniejsze uznawane są zaś kobiety z Chihuahą. Właścicielki najmniejszych psów na świecie postrzegane są jednak jako mało inteligentne, a w ich możliwości intelektualne wierzy jedynie 20% badanych użytkowników.

Najwięcej powodów do dumy mają samotni panowie z bokserami. W oczach kobiet to mężczyźni zarówno wierni i inteligentni, jak spełnieni zawodowo oraz seksowni. Panie z bokserem na smyczy również oceniane są jako inteligentne i odnoszące sukcesy.
Jak również pokazało badanie eDarling, najmniej pozytywnie, zarówno przez kobiety i mężczyzn, są oceniani właściciele pitbulli. Jednym słowem najlepiej flirtować z mopsem lub bokserem u boku.