Randkowe menu

pl_randkowe_menu_small.png

Randkowe menu

Romantyczna randka, urocza restauracja, wyśmienite jedzenie. Nagle kelner przynosi zamówione przez nas mleko… Tym razem łyk białego napoju nie wyjdzie nam na zdrowie. Według badania portalu eDarling ten widok zgasi iskierki w oczach niejednego randkowicza.

Po pierwsze…

Nigdy nie zamawiaj mleka. Takie zamówienie zniechęciłoby do ciebie najwięcej, bo aż 28% przebadanych singli. Wódka z coca colą również nie jest najlepszym rozwiązaniem. Aż 20% ankietowanych uznało to połączenie za „randkowy odstraszacz”. Najbezpieczniej jest więc zamówić colę albo herbatę. Panie zaś mogą spokojnie poprosić kelnera o Pina Coladę.


Drinki: dla niej i dla niego

Za najbardziej kobiece napoje alkoholowe ankietowali uznali karaibski koktajl Piña Coladę, klasyczne białe wino oraz wytwornego szampana. Z męskością kojarzą się zaś picie czystej wódki, piwa oraz whiskey na lodzie.


Jedzenie i uwodzenie

Choć 68% ankietowanych przyznaje, że nie interesuje ich to, co ląduje na talerzu partnera. Żeby uniknąć jednak wpadki, lepiej zwrócić uwagę na pewne rzeczy. Przede wszystkim chcąc odnieść sukces podczas pierwszej randki, należy koniecznie coś zjeść. Jeśli bowiem podczas randki w restauracji zrezygnujesz z posiłku, spotkasz się z dużym niezrozumieniem ze strony towarzysza. Również kiedy skusisz się na coś bardzo drogiego albo wydzielającego mocną woń, musisz liczyć się z tym, że pozostawisz po sobie niekorzystne wrażenie.
Jak wykazuje badanie 55% ankietowanych woli wyskoczyć na drinka niż pójść na romantyczną kolację. Nic dziwnego. Jedna czwarta przebadanych singli przyznaje się do tego, że podczas spotkań we dwoje je mniej niż zazwyczaj. Z pewnością nikt nie je więcej niż zazwyczaj podczas randek. A przynajmniej nie jest tego świadomy.

Opinia użytkowników eDarling na temat najgorszych napojów na pierwszej randce: