Wywiad z okazji 5. urodzin eDarling – Lidia i Piotr

szczęśliwa para

W tym roku nasz portal świętuje 5. urodziny! Z tej okazji prezentujemy Wam rozmowę z jedną z par, które poznały się dzięki eDarling. Zapraszamy do lektury wywiadu z Lidią i Piotrem.

Jak wyglądało Wasze życie przed poznaniem się?

Nasze życie było ogólnie udane, każde z nas było zaangażowane w życie zawodowe, realizowało się w swoich zainteresowaniach. Mieliśmy przyjaciół, znajomych, pomysły na ciekawe spędzanie czasu… tylko brakowało nam miłości…

Co przekonało Was do zarejestrowania się na eDarling?

Czuliśmy, że gdzieś blisko są osoby, które czują jak my, postrzegają świat jak my, mają podobne zainteresowania i wartości… Do zarejestrowania przekonała nas nadzieja, że ten portal pomoże nam w sposób dyskretny i profesjonalny odnaleźć odpowiednią osobę. Oboje bardzo przyłożyliśmy się do wypełnienia ankiety rejestracyjnej, co pomogło uzmysłowić sobie jakiej osoby szukamy i z kim nasze życie może być szczęśliwe.

Jak wyglądały Wasze pierwsze kroki na portalu zanim zaczęliście ze sobą rozmawiać?

Poznaliśmy tam interesujące osoby, które uchyliły nam trochę swojego świata, a my im naszego. Korespondencja z tymi osobami była kulturalna i wartościowa, ale na szczęście w końcu nawiązaliśmy kontakt ze sobą. Piotr był na liście poleconych mi osób, lecz nie od razu do niego napisałam. To Piotr napisał do mnie.

Oto historia miłosna Lidii i Piotra – „Dzięki portalowi eDarling poznałam Piotra – Moją Miłość!”

Czy pamiętacie pierwsze wiadomości, które ze sobą wymieniliście? Kiedy zdecydowaliście się na pierwsze spotkanie?

To był krótki mail, w którym wymienił kilka swoich cech. Moja odpowiedź, również była krótka, ale od razu weszliśmy na wspólne tory zainteresowań, to jest muzykę i film. Po około tygodniu Piotr zadzwonił do mnie, a po dwóch tygodniach spotkaliśmy się.

CHCESZ RÓWNIEŻ POZNAĆ KOGOŚ WYJĄTKOWEGO NA eDarling?

Zarejestruj się!

Jak reagowali Wasi znajomi i rodzina na to, że poznaliście się za pomocą portalu randkowego? Czy byli zaskoczeni?

O tym jak się poznaliśmy na początku wiedziała tylko najbliższa rodzina. Ale nie robiliśmy z tego tajemnicy i przyjmowane to było bardzo naturalnie. Co więcej bardzo zachęcamy osoby samotne z naszego otoczenia do zarejestrowania się na portalu.

I na koniec, co moglibyście podpowiedzieć tym, którzy również szukają miłości, ale niezbyt wierzą w to, że im się uda?

Oczywiście serdecznie polecamy eDarling, ale przede wszystkim sugerujemy bardzo spokojne, szczere i wnikliwe wypełnienie ankiety; szczęściu trzeba trochę pomóc 🙂

Dziękujemy serdecznie za odpowiedzi!

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB