Prośba o dodanie zdjęcia

Wyślij prośbę o dodanie zdjęcia!

Od czasu do czasu zdarza się zapewne, że jeden z proponowanych Ci potencjalnych partnerów nie umieścił w swoim profilu zdjęcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak ta osoba wygląda, teraz możesz, za pomocą jednego kliknięcia poprosić ją o dodanie zdjęcia!

Kiedy następnym razem zainteresuje Cię profil bez fotografii, śmiało poproś o jej dodanie.
W miejscu, w którym powinno znajdować się zdjęcie widnieje tylko zarys sylwetki, a na nim napis: „prośba o dodanie zdjęcia”. Jedno kliknięcie w ów napis sprawi, że Twoja prośba zostanie przesłana do właściciela konta. Otrzymasz potwierdzenie wysłania zapytania oraz informację, gdy dana osoba zareaguje na Twoją sugestię.

Kiedy ktoś poprosi Cię o dodanie zdjęcia…

Jeśli nie posiadasz jeszcze zdjęcia w profilu i ktoś poprosi Cię o jego dodanie, zostanie do Ciebie wysłana informacja zarówno drogą mailową, jak i za pośrednictwem poczty na portalu. Dowiesz się też, kto konkretnie chciałby zobaczyć Twoją fotografię. Klikając w imię danego użytkownika możesz zapoznać się z jego profilem.
Jeśli pod wpływem prośby innego użytkownika dojdziesz do wniosku, że dobrze byłoby dodać do swojego profilu zdjęcie, możesz to niezwłocznie uczynić. Na stronie profilu osoby, która poprosiła Cię o fotografię, pod informacjami o niej, znajduje się żółte pole z przyciskiem „Dodaj teraz”, który umożliwi Ci szybkie załadowanie zdjęcia.

Dodania przez Ciebie fotografia nie zostanie udostępniona niezarejestrowanym użytkownikom!

Zdjęcie w profilu przynosi same korzyści!

Nasze doświadczenie pokazuje, że profile ze zdjęciem są znacznie częściej odwiedzane, niż te nie zawierające fotografii. Prawdopodobnie również i Tobie udało się stwierdzić, że sympatyczny uśmiech drugiej osoby jest skuteczną zachętą do nawiązania kontaktu. Poza tym nie jest tajemnicą, że spojrzenie może często powiedzieć znacznie więcej, niż długi tekst.
Nie wahaj się więc dłużej i dodaj do profilu swoje zdjęcie! Koniecznie pamiętaj o uśmiechu, który z pewnością zachęci potencjalnego partnera do nawiązania kontaktu. Kto wie, może właśnie znajomość nawiązana w ten sposób przerodzi się w prawdziwą miłość?

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB