Pomysły na wakacje dla singli

Wakacje dla singli

Znowu nadeszły wakacje – Ty jednak niezbyt cieszysz się z tego powodu. Zaprzyjaźnione pary, jak co roku zaplanowały romantyczny wyjazd we dwójkę. To sprawia, że jest Ci jedynie przykro, bo nie masz, z kim zaplanować urlopu. Głowa do góry! Mamy dla Ciebie kilka pomysłów na wakacje dla singli.

Zorganizowane wakacje dla singli

Wiele biur podróży ma w swojej ofercie grupowe wyjazdy dla singli. Jednym z takich biur jest, np. OneFun , które specjalizuje się w organizacji wyjazdów turystycznych dla singli.

Każdy z nas wie jak ciężko zebrać towarzystwo, które podzieli chęć wspólnego wakacyjnego wyjazdu. Naszym celem jest organizowanie i utrzymywanie mini społeczności podróżniczych. Jednym z najważniejszych etapów podczas realizacji wycieczki jest integracja w postaci programu kulturalno-rozrywkowego z animatorem, co pozwala uczestnikom poznać się nawzajem i otworzyć na siebie. Potem scenariusz pisze już przyroda, miejsce oraz sami ludzie. – komentuje Maciej Wilczyński z OneFun

W zależności od tego, jaki rodzaj wakacji preferujesz – aktywny połączony ze sportem i rekreacją czy też wolisz wypoczynek w hotelu z basenem i wieczornymi wyjściami na imprezy – biura podróży mają przygotowane oferty dopasowane do różnych gustów.

Wakacje dla singli – najczęstsze rodzaje organizowanych wyjazdów:

– wczasy w hotelu połączone z wieczornymi imprezami

– wycieczki połączone ze zwiedzaniem

– rejsy, żagle, spływy kajakowe

– wyprawy rowerowe

Chcesz spędzić przyszłe wakacje w wyjątkowym towarzystwie? Znajdź je z eDarling:

rejestracja

Wyjazd bez pary to nic złego!

Wyjazd w pojedynkę nie musi oznaczać nudy. Niektóre osoby preferują takie samotne podróże. To może być świetna okazja do lepszego poznania samego siebie, skupienia się na własnych potrzebach i emocjach. Może być to wyjazd, gdzieś w miejsce, gdzie oddasz się jedynie słodkiemu nicnierobieniu: leniuchowaniu na plaży, nadrabianiu w czytaniu, kosztowaniu pysznych potraw itp. Jeśli jednak masz ochotę na dłuższą wyprawę z plecakiem, w pojedynkę masz szansę na to, by jeszcze lepiej skupić się na otaczających Cię widokach i na spotkanych po drodze nowych osobach.

To mogą być niezapomniane wakacje i kto wie, co się może wydarzyć. Oczywiście w tym przypadku bardzo ważne jest zachowanie wszelkich środków ostrożności tak, by pozostać bezpiecznym podczas całej podróży. Takie wakacje dla singli są świetnym pomysłem dla osób zdecydowanych i niezależnych, które pragną wyzwań.

Jeśli jednak nie przemawia do Ciebie wizja samotnego urlopu, zaplanuj go wraz z przyjaciółmi lub znajomymi, którzy także szukają towarzystwa na wakacje. To gwarancja dobrej zabawy i świetnego towarzystwa.

Wakacje dla singli to szansa na nawiązanie nowych znajomości

Urlop jest czasem sprzyjającym spotkaniom towarzyskim: dzięki atmosferze odpoczynku polepszają się nastroje i wzrasta chęć na nowe przeżycia i poznawanie nowych ludzi. Z dala od codziennego stresu i obowiązków wreszcie możesz się zrelaksować w nowym otoczeniu. Masz teraz wiele możliwości na to, by nawiązać ciekawe znajomości. I to niezależnie od tego na jaki rodzaj wakacji się zdecydujesz.

Nie nastawiaj się jednak od samego początku na to, że wyjazd zagwarantuje Ci odnalezienie odpowiedniej osoby do związku. Zaplanuj wakacje przede wszystkim z myślą, że czeka Cię zasłużony odpoczynek i szansa na zregenerowanie sił. Nic na siłę!

O autorze: Asia Smiger Zobacz więcej artykułów autorstwa Asia Smiger

Banner FB