Jak poderwać dziewczynę? To nie takie trudne!

jak ją poderwać

Każdego ranka w drodze do pracy spotykasz kobietę, która Ci się podoba? Od dawna zbierasz się, by ją zagadnąć, jednak wiecznie brakuje Ci odwagi? Od teraz koniec z tym! Dzięki poradom redakcji eDarling dowiesz się, jak skutecznie poderwać dziewczynę i poszerzyć swoje damskie grono o nowe znajomości.

Najważniejsze opanowanie

Siedzisz w kawiarni. Kilka stolików dalej zauważasz tak atrakcyjną kobietę, że najchętniej od razu opuściłbyś z nią lokal. Lepiej nie działać jednak zbyt gwałtowanie. Bezceremonialne zachowanie może sprawić, że kobieta poczuje się zaatakowana i naprawdopodobniej prędko odprawi Cię z kwitkiem. Na początek warto zwrócić jej uwagę mową ciała.

Jak poderwać dziewczynę? Na początek: uśmiech!

Język ciała właśnie na etapie pierwszego kontaktu odgrywa szczególnie ważną rolę. Dobrym początkiem będzie więc wymiana uśmiechów i porozumiewawczych spojrzeń. Najczęstszymi przeszkodami są tu nieśmiałość i brak reakcji drugiej osoby, dlatego zdobądź się na odwagę i patrz jej prosto w oczy. Dzięki nawiązaniu kontaktu wzrokowego rozpoznasz, czy kobieta jest Tobą zainteresowana. Dopiero teraz warto podejść, by rozpocząć rozmowę.

Co zrobić, by jej nie przestraszyć

Nie zastanawiaj się zbyt długo. Pamiętaj, że każdy choć raz zadawał sobie pytanie: „Jak poderwać dziewczynę?”. Miliony mężczyzn na całym świecie przeżywa ten sam problem. Jeśli wybranka wykazała Tobą wstępne zainteresowanie, to niemalże obojętne, jak zaczniesz. By zrobić dobre wrażenie wystarczy proste „Hej! Mogę się przysiąść?” czy też „Mogę postawić Ci kawę?”. Ale uwaga! Nawet nie myśl o użyciu jednego ze „złotych tekstów na podryw”, takich jak: „Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia, czy mam się przejść koło Ciebie jeszcze raz?”. To mało oryginalne i raczej nie przyniesie zamierzonego efektu.

Tak zwana pogawędka

Praktykowanymi od lat tematami do rozmów są pogoda czy też kawiarnia, w której właśnie się znajduje. Nie są to wprawdzie zbyt kreatywne propozycje do dyskusji, ale z pewością niezawodne w przypadku nieśmiałych osób. Zasada jest prosta: Lepiej nie walić prosto z mostu, prosząc po kilku zdaniach o numer telefonu czy też przedstawienie szczegółowego życiorysu. Swoje zainteresowanie lepiej okazać uważnym słuchaniem jak i zadawaniem pytań. To sprawi dobre wrażenie, jak i zadba o zdobycie sympatii rozmówczyni. „Jak poderwać dziewczynę”? Ten problem należy już do przeszłości!

Happy end?

W najlepszym wypadku uda Wam się zdobyć numer telefonu wybranki, a może nawet umówić się z nią na randkę. Jeśli nie, to także nie ma co się załamywać. Jak w każdej innej sferze życia tak i tutaj: Trening czyni mistrza! Im częściej będziesz starał się nawiązywać kontakt z kobietami, tym łatwiej będzie Ci to przychodziło. Wkrótce także zagadnięcie kobiety spotykanej w drodze do pracy okaże się bułką z masłem!

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB