Kobiety

Wymarzone kobiety

Wielu mężczyzn ma określone wyobrażenie dotyczące przyszłej partnerki i żywi nadzieję, że ich oczekiwania zostaną spełnione. Często wokół tego wizerunku koncentrują się poszukiwania singli. Niekiedy jednak mężczyźni nie posiadają sprecyzowanego wizerunku idealnej kobiety. Rozstrzygające jest wzajemne przyciąganie oraz pasujące charaktery, a na początku miłosne zauroczenie.

Nie zapominajmy jednak, że panowie są wzrokowcami i w związku z tym istnieje wielu mężczyzn ze ściśle określonym wyobrażeniem dotyczącym wymarzonej partnerki. Chcąc wyszczególnić cechy swojego ideału, zapewne w wielu przypadkach obraz kobiety byłby dość podobny: wysportowana i smukła sylwetka, opalona, długie włosy, duże oczy i ponętne usta. Niekiedy wizerunek przyszłej ukochanej wiąże się z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami. Często panowie szukają podświadomie kobiety, która byłaby podobna do ich pierwszej wielkiej miłości.

Charakter i osobowość wymarzonej kobiety

Spytani o cechy charakteru wymarzonej kobiety, panowie doskonale potrafiliby je wymienić. Wielu mężczyzn życzyłoby sobie, by ich partnerka była inteligentną, piękną, zaradną i ambitną osobą. Spektrum wymagań obejmuje ponadto troskliwość, czułość i oddanie rodzinie, umiejętność gotowania, schludność oraz upodobanie do porządku. Panowie nie lubią także zapatrzonych w siebie, egoistycznych kobiet, a także takich, które są chorobliwie zazdrosne i wybuchowe.

Życie z idealną partnerką

To czy związek będzie harmonijny, zgodny i oparty na miłości zależy od wielu czynników. Zakochujemy się w osobach, które zazwyczaj odbiegają od uprzednio opracowanego ideału. Okazuje się, że interesująca osobowość i iskierka w oczach są dużo bardziej istotne niż figura supermodelki. W rzeczywistości to charakter, a nie wygląd decyduje o tym, czy związek z wymarzoną kobietą będzie udany i szczęśliwy. Wygląd zewnętrzny nie odgrywa decydującej roli.

Szukając partnera i decydując się później na związek, należy pamiętać, iż nie ma ludzi idealnych. Znalezienie wymarzonej kobiety oznaczać więc może po prostu, że spotkało się osobę, która najlepiej umie obchodzić się z naszymi wadami i zaletami.

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB