Teresa i Tadeusz

Historia Teresy i Tadeusza

Zakładając konto na eDarling tak naprawdę na wiele nie liczyłam. Słyszałam od różnych osób, że poznanie odpowiedniej osoby na portalach randkowych to jak wygrana w totolotka. Niczego nie spodziewając się, otrzymałam wiadomość od Tadeusza…

Po kilku miesiącach bycia na tym portalu z kontem podstawowym, otrzymałam promocję Członkostwa Premium, z której skorzystałam. Po około miesiącu pisania z różnymi osobami przyszła wiadomość od Tadeusza. Odpisałam bardzo szybko, wymieniliśmy się numerami telefonu, mailami i skype.

Znajomość w szybkim tempie rozwijała się, pomimo dzielącej nas dużej odległości. Planowałam spotkanie przy okazji odwiedzin mojej siostry, która mieszka około 100km od Tadeusza. Niczego nie spodziewając się, otrzymałam wiadomość od Tadeusza, że jest w drodze do Polski, bo ma do załatwienia sprawy i może się spotkamy. Po kilku dniach milczenia, nie spodziewając się już niczego, zadzwonił, wytłumaczył swoje milczenie, a ja zgodziłam się jednak na spotkanie.

Spotkaliśmy się, spędziliśmy trzy cudowne dni pełne wrażeń, od tego czasu wszystko tak naprawdę się zaczęło. Zaczęliśmy tęsknić za sobą. Każdą wolną chwilę spędzaliśmy randkując na skype, zaplanowaliśmy kolejne spotkania, łącznie z wakacjami. Snujemy plany na przyszłość i nie możemy bez siebie już żyć!!! Pisząc te słowa jesteśmy teraz razem i jest cudownie.

Snujemy plany na przyszłość i nie możemy bez siebie już żyć!!! Pisząc te słowa jesteśmy teraz razem i jest cudownie.

To też może Cię zainteresować:

Randki przez Internet
Strony randkowe: czas obalić mity!
Najpopularniejsze portale randkowe
Serwis randkowy