Magda i Andrzej

Niby nie wierzyliśmy w takie portale, ale nie mieliśmy nic do stracenia, spróbowaliśmy...

Ja znalazłam Jego. Wysłałam uśmiech. No i czekałam... bo Andrzej niczego nie świadomy wypoczywał na urlopie nad jeziorem ;) wrócił, przeczytał, odpisał. Wszystko standardowo, niby nic nadzwyczajnego. Maile, potem smsy i w końcu pierwsza randka. Trochę nieśmiało, trochę niepewnie, ale miło.

Potem kolejna i fajnie i chemia :D Miał być tylko wakacyjny romans, kilka randek, poznanie kogoś nowego, dobra zabawa, bo oboje zakończyliśmy długie związki i w zasadzie nie chcieliśmy się wiązać...

Nie wiadomo czy to dzięki testowi z eDarling czy to po prostu szczęście, ale okazało się, że jesteśmy do siebie tak dopasowani, że już nie chcemy nikogo innego :) i choć wcale tego nie planowaliśmy to już ponad 3 lata jesteśmy sobie tacy szczęśliwi, chyba nigdy się nawet nie pokłóciliśmy :D cały czas w sobie zakochani, właśnie zamieszkaliśmy razem i co więcej mogę powiedzieć - Dziękujemy!

Życzymy wszystkim tyle szczęścia ile nam się trafiło :)

 

 

 

Nie wiadomo czy to dzięki testowi z eDarling czy to po prostu szczęście, ale okazało się, że jesteśmy do siebie tak dopasowani, że już nie chcemy nikogo innego :)