Kasia i Michał

Kasia i Michał

Właściwie już nie wierzyłam, że spotka mnie prawdziwa miłość. Zakładając profil na portalu miałam tylko nadzieję, że coś się w moim życiu zmieni. Nie liczyłam na wiele. Na początku nawet myślałam , że to zły pomysł. Wszystkie rozmowy szybko się kończyły.

Potem pojawił sie Michał. Zaczęliśmy pisać. Nasze rozmowy trwały do późnych godzin nocnych ale czekałam na nie każdego dnia. Michał bardzo szybko okazał się idealnym facetem dla mnie. I do dziś nie mogę uwierzyć w to, że ktoś taki istnieje, że spotkało mnie takie szczęście.

Na pierwsze spotkanie umówiliśmy się po ok. dwóch tygodniach pisania na portalu. Zrobił na mnie fajne wrażenie i miałam ochotę spotkać się ponownie. Zaproponował kolejną randkę. Teraz nie wyobrażam sobie, że mogłabym go nie spotkać. Gdyby nie portal to przecież nasze drogi nigdy by się nie skrzyżowały. Spędzamy razem każdy weekend. Wymieniamy tysiące smsów i potrafimy rozmawiać na każdy temat. Lubimy te same rzeczy, to samo jedzenie. Mamy takie same priorytety i podobnie patrzymy na życie. A co najważniejsze przy nim mogę być sobą.

Nasza znajomość dopiero nabiera tempa ale czuję, że jest to osoba, z którą chcę spędzić resztę życia. Szczerze wierzę, że tak właśnie będzie.

Do dziś nie mogę uwierzyć w to, że ktoś taki istnieje, że spotkało mnie takie szczęście.

To też może Cię zainteresować:

Randki przez Internet
Strony randkowe: czas obalić mity!
Najpopularniejsze portale randkowe
Serwis randkowy