Anna i Piotr

Anna i Piotr

Ja i Piotr poznaliśmy się 20 lat temu, ale jak to bywa z dziecięcymi przyjaźniami, nasze drogi rozeszły się i przez ostatnie 15 lat nie mieliśmy ze sobą kontaktu. Przez długie lata nie spotkałam nikogo z kim chciałabym ułożyć sobie życie, nie miałam kompletnie szczęścia do facetów. Kiedy zarejestrowałam się na portalu randkowym eDarling miałam nadzieję, że właśnie tutaj odnajdę „swoją drugą połówkę” i w końcu zaznam chociaż odrobiny szczęścia.

Jedną z pierwszych osób, której profil mnie zainteresował był właśnie Piotr. Pomyślałam, że jest to na pewno jakiś znak, iż po tylu latach odnaleźliśmy się w takim miejscu. Numerami telefonów wymieniliśmy się praktycznie od razu i od tej chwili nasza znajomość rozwijała się bardzo szybko.

Pierwsze spotkanie było wspaniałe: wspólna kolacja, trochę wina, spacer i rozmowy do samego świtu. Następnego dnia mieliśmy już następną randkę. Spotykaliśmy się w każdej wolnej chwili, wysyłaliśmy do siebie setki SMS-ów, prowadziliśmy niekończące się rozmowy telefoniczne…

Bardzo szybko okazało się, że świetnie się dogadujemy. Mamy podobne zainteresowania i pasje, kochamy podróże i poznawanie nowych miejsc, oboje uwielbiamy zwierzęta i nawet czytamy książki o podobnej tematyce. Jednym z naszych wspólnych marzeń jest podróż dookoła świata (jak dotąd udało nam się tylko odrobinę pozwiedzać Polskę i byliśmy na karnawale w Wenecji). Z czasem zaczęło nas łączyć coraz więcej. Stwierdziliśmy, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Nawet nasze pieski świetnie się dogadują.

Mieszkamy już razem! Od maja jesteśmy zaręczeni i pozostało nam ustalić tylko datę ślubu. Jestem chyba najszczęśliwszą osobą na świecie!!!

Anna

Od maja jesteśmy zaręczeni i pozostało nam ustalić tylko datę ślubu. Jestem chyba najszczęśliwszą osobą na świecie!!!

To też może Cię zainteresować:

Randki przez Internet
Strony randkowe: czas obalić mity!
Najpopularniejsze portale randkowe
Serwis randkowy