11.05.2015, Redakcja eDarling
5344

eDarling zaprasza na imprezę dla singli!

impreza
Przeglądasz profile na eDarling i może nawet zauważyłeś już kogoś interesującego. Chciałbyś poznać singli z Twojej okolicy także na żywo? Teraz masz taką możliwość! Przyjdź na imprezę dla singli w Sopocie, 28.05.2015, w Klubie Underground.

Profile online wydają się ciekawe, jednak zastanawiasz się jak wyglądają przedstawieni Tobie partnerzy i partnerki w rzeczywistości. Teraz możesz poznać innych singli z eDarling i z Trójmiasta na żywo.

 

eDarling organizuje imprezę dla Singli, podczas której będziesz mieć okazję poznać osoby z Twojej okolicy. W miłej i niezobowiązującej atmosferze możecie się poznać i porozmawiać. Prowadzący spotkanie pomogą Wam przełamać pierwsze lody dzięki grom i zabawom. Dobre humory i świetną atmosferę zapewni klub Underground oraz DJ.

 

Dodatkowo wszyscy biorący udział w imprezie dostaną miłą niespodziankę od eDarling. Kilku szczęśliwców będzie mieć też okazje wygrać atrakcyjne nagrody, a wszystkie Panie otrzymają drinka za darmo!

 

 

Kiedy: Czwartek, 28.05.2015. Start: 20.00

 

 

Gdzie: Klub Underground, ul. Bohaterów Monte Cassino 60, Sopot

 

 

Jak się zapisać: Chcesz wziąć udział w imprezie, wpisz się na listę gości tutaj.

 

 

Czy mogę przyprowadzić znajomych singli? Oczywiście! Nawet jeśli Twoi znajomi nie są użytkownikami eDarling, mogą także wziąć udział w imprezie. Aby dostać się na listę gości muszą jedynie zapisać się tutaj.

 

 

Cena: 20zł płatne przy wejściu do klubu. Panie otrzymują drinka gratis!

 

Zapisz się już dziś! Liczba osób ograniczona!

 

Chcesz już dziś poznać kogoś nowego? Zarejestruj się na eDarling!

 

Rejestracja

 

 

 

 

Twoja ocena: 5. Całkowita liczba głosów: 413
Ocena:
Ocena dla tego artykułu: "eDarling zaprasza na imprezę dla singli!". Średnia ocena: 3.24 na 5 bazująca na 413
Comments

Kiedy będzie takie spotkanie we Wrocławiu '''pozdrawiam;;

Może ktoś, coś na temat spotkania ?

pomysł mi się podoba, więc dla równowagi proponuję kolejną imprezę w Krakowie w niedługim czasie.

Bardzo dziękuję za zaproszenie na imprezę,ale nie przyjadę do Sopotu bo mieszkam w Warszawie .Nie jest to spotkanie singli w mojej okolicy.Problem z noclegiem,bo nikogo stamtąd nie znam,to sa przyczyny mojej rezygnacji.

Panie Teodorze, proszę się nie martwić. Planujemy organizować podobne spotkanie także w innych miastach. Będziemy informować o szczegółach. Pozdrawiamy, Zespół eDarling

Witam zapisałam się po raz pierwszy wraz z koleżanką na imprezę w dniu 28.05.2015r. Czy dostanę jakieś potwierdzenie? Pozdrawiam Halina

Pani Halino, jeśli zapisały się Panie na listę gości to moga mieć Panie pewność, że mogą wziąć udział w spotkaniu. Potwierdzenie nie jest konieczne. Pozdrawiamy. Zespół eDarling

Mam 50 lat, czy będą osoby w moim wieku? Po raz pierwszy chcę iść na taką imprezę i już teraz mam tremę. Nie chciałabym być jedyną ,,starą" bo chyba bym umarła ze wstydu...Odpiszcie proszę : )

Pani Małgorzato, na imprezie będą osoby w różnym wieku jednak z pewnością także w Pani wieku. Jeśli ma Pani tremę to polecamy zabrać ze sobą kogoś z Pani znajomych singli. Pozdrawiamy, Zespół eDarling.

Czy na tej imprezie obowiązuje jakiś "limit" wiekowy ?

Pages