Redakcja eDarling
6962

eDarling zaprasza na imprezę dla singli!

impreza
Przeglądasz profile na eDarling i może nawet zauważyłeś już kogoś interesującego. Chciałbyś poznać singli z Twojej okolicy także na żywo? Teraz masz taką możliwość! Przyjdź na imprezę dla singli w Sopocie, 28.05.2015, w Klubie Underground.

Profile online wydają się ciekawe, jednak zastanawiasz się jak wyglądają przedstawieni Tobie partnerzy i partnerki w rzeczywistości. Teraz możesz poznać innych singli z eDarling i z Trójmiasta na żywo.

 

eDarling organizuje imprezę dla Singli, podczas której będziesz mieć okazję poznać osoby z Twojej okolicy. W miłej i niezobowiązującej atmosferze możecie się poznać i porozmawiać. Prowadzący spotkanie pomogą Wam przełamać pierwsze lody dzięki grom i zabawom. Dobre humory i świetną atmosferę zapewni klub Underground oraz DJ.

 

Dodatkowo wszyscy biorący udział w imprezie dostaną miłą niespodziankę od eDarling. Kilku szczęśliwców będzie mieć też okazje wygrać atrakcyjne nagrody, a wszystkie Panie otrzymają drinka za darmo!

 

 

Kiedy: Czwartek, 28.05.2015. Start: 20.00

 

 

Gdzie: Klub Underground, ul. Bohaterów Monte Cassino 60, Sopot

 

 

Jak się zapisać: Chcesz wziąć udział w imprezie, wpisz się na listę gości tutaj.

 

 

Czy mogę przyprowadzić znajomych singli? Oczywiście! Nawet jeśli Twoi znajomi nie są użytkownikami eDarling, mogą także wziąć udział w imprezie. 

 

Cena: 20zł płatne przy wejściu do klubu. Panie otrzymują drinka gratis!

 

Zapisz się już dziś! Liczba osób ograniczona!

 

Chcesz już dziś poznać kogoś nowego? Zarejestruj się na eDarling!

 

Rejestracja

 

 

 

 

Comments

Kiedy będzie takie spotkanie we Wrocławiu '''pozdrawiam;;

Może ktoś, coś na temat spotkania ?

pomysł mi się podoba, więc dla równowagi proponuję kolejną imprezę w Krakowie w niedługim czasie.

Bardzo dziękuję za zaproszenie na imprezę,ale nie przyjadę do Sopotu bo mieszkam w Warszawie .Nie jest to spotkanie singli w mojej okolicy.Problem z noclegiem,bo nikogo stamtąd nie znam,to sa przyczyny mojej rezygnacji.

Panie Teodorze, proszę się nie martwić. Planujemy organizować podobne spotkanie także w innych miastach. Będziemy informować o szczegółach. Pozdrawiamy, Zespół eDarling

Witam zapisałam się po raz pierwszy wraz z koleżanką na imprezę w dniu 28.05.2015r. Czy dostanę jakieś potwierdzenie? Pozdrawiam Halina

Pani Halino, jeśli zapisały się Panie na listę gości to moga mieć Panie pewność, że mogą wziąć udział w spotkaniu. Potwierdzenie nie jest konieczne. Pozdrawiamy. Zespół eDarling

Mam 50 lat, czy będą osoby w moim wieku? Po raz pierwszy chcę iść na taką imprezę i już teraz mam tremę. Nie chciałabym być jedyną ,,starą" bo chyba bym umarła ze wstydu...Odpiszcie proszę : )

Pani Małgorzato, na imprezie będą osoby w różnym wieku jednak z pewnością także w Pani wieku. Jeśli ma Pani tremę to polecamy zabrać ze sobą kogoś z Pani znajomych singli. Pozdrawiamy, Zespół eDarling.

Czy na tej imprezie obowiązuje jakiś "limit" wiekowy ?

Pages