eDarling zaprasza na imprezę dla singli!

impreza

Przeglądasz profile na eDarling i może nawet zauważyłeś już kogoś interesującego. Chciałbyś poznać singli z Twojej okolicy także na żywo? Teraz masz taką możliwość! Przyjdź na imprezę dla singli w Sopocie, 28.05.2015, w Klubie Underground.

Profile online wydają się ciekawe, jednak zastanawiasz się jak wyglądają przedstawieni Tobie partnerzy i partnerki w rzeczywistości. Teraz możesz poznać innych singli z eDarling i z Trójmiasta na żywo.

eDarling organizuje imprezę dla Singli, podczas której będziesz mieć okazję poznać osoby z Twojej okolicy. W miłej i niezobowiązującej atmosferze możecie się poznać i porozmawiać. Prowadzący spotkanie pomogą Wam przełamać pierwsze lody dzięki grom i zabawom. Dobre humory i świetną atmosferę zapewni klub Underground oraz DJ.

Dodatkowo wszyscy biorący udział w imprezie dostaną miłą niespodziankę od eDarling. Kilku szczęśliwców będzie mieć też okazje wygrać atrakcyjne nagrody, a wszystkie Panie otrzymają drinka za darmo!

Kiedy: Czwartek, 28.05.2015. Start: 20.00

Gdzie: Klub Underground, ul. Bohaterów Monte Cassino 60, Sopot

Jak się zapisać: Chcesz wziąć udział w imprezie, wpisz się na listę gości tutaj.

Czy mogę przyprowadzić znajomych singli? Oczywiście! Nawet jeśli Twoi znajomi nie są użytkownikami eDarling, mogą także wziąć udział w imprezie.

Cena: 20zł płatne przy wejściu do klubu. Panie otrzymują drinka gratis!

Zapisz się już dziś! Liczba osób ograniczona!

Chcesz już dziś poznać kogoś nowego? Zarejestruj się na eDarling!

Rejestracja

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB