Redakcja eDarling
7737

Jak otrzymywać powiadomienia o okazjach od eDarling?

 

Specjalna promocja przeszła Ci obok nosa, przeoczyłeś wydarzenie organizowane dla singli, ktoś inny wygrał nagrodę o jakiej marzyłeś tylko dlatego, że przeoczyłeś wiadomość od eDarling?

 

W 3 krokach dowiedz się jak być na bieżąco:

 

1. Zmień ustawienia na swoim profilu.

 

Po zalogowaniu się na swoim koncprofil użytkownikaKonto Użytkownika“, a potem „Opcje powiadomień” i zaznaczysz okienko „Akcje promocyjne” oraz „Newsletter eDarling” i gotowe!

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Sprawdź swoje foldery w skrzynce mailowej.

 

Może nie zauważyłeś, ale niedawno wielu administratorów poczty internetowej podzieliło Twoją skrzynkę mailową na foldery. W jednym z folderów znajdziesz oferty od eDarling.

Jeśli używasz WP, oferty i informacje od eDarling znajdziesz w folderze Społeczności, a w Gmailu w folderze Oferty. Inni dostawcy poczty również mogą umieścić wiadomości od eDarling w różnych folderach. Sprawdź, do jakiego folderu wpadają wiadomości w Twojej skrzynce i pozostań z nami w kontakcie!

 

poczta

 

 

 

 

 

 

3. Przenieś maile do głównego folderu.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco, otrzymując wiadomości mailowe od eDarling do głównego folderu, wystarczy, że wiadomość istniejącą w innym folderze przeniesiesz do folderu głównego. Zaznacz wiadomość lub chwyć klikając lewy klawisz i przenieś do folderu głównego. Od tej pory wiadomości od eDarling łatwo znajdziesz w głównej skrzynce odbiorczej.

 

email od eDarling

 

 

<

 

 

To też może Cię zainteresować:

 

Single i ich styl życia

 

Szukam kobiety

 

Najpopularniejsze portale randkowe