Jak otrzymywać powiadomienia o okazjach od eDarling?

profil użytkownika

Specjalna promocja przeszła Ci obok nosa, przeoczyłeś wydarzenie organizowane dla singli, ktoś inny wygrał nagrodę o jakiej marzyłeś tylko dlatego, że przeoczyłeś wiadomość od eDarling?

W 3 krokach dowiedz się jak być na bieżąco:

1. Zmień ustawienia na swoim profilu.

Po zalogowaniu się na swoim koncKonto Użytkownika“, a potem „Opcje powiadomień” i zaznaczysz okienko „Akcje promocyjne” oraz „Newsletter eDarling” i gotowe!

2. Sprawdź swoje foldery w skrzynce mailowej.

Może nie zauważyłeś, ale niedawno wielu administratorów poczty internetowej podzieliło Twoją skrzynkę mailową na foldery. W jednym z folderów znajdziesz oferty od eDarling.

Jeśli używasz WP, oferty i informacje od eDarling znajdziesz w folderze Społeczności, a w Gmailu w folderze Oferty. Inni dostawcy poczty również mogą umieścić wiadomości od eDarling w różnych folderach. Sprawdź, do jakiego folderu wpadają wiadomości w Twojej skrzynce i pozostań z nami w kontakcie!

poczta

3. Przenieś maile do głównego folderu.

Jeśli chcesz być na bieżąco, otrzymując wiadomości mailowe od eDarling do głównego folderu, wystarczy, że wiadomość istniejącą w innym folderze przeniesiesz do folderu głównego. Zaznacz wiadomość lub chwyć klikając lewy klawisz i przenieś do folderu głównego. Od tej pory wiadomości od eDarling łatwo znajdziesz w głównej skrzynce odbiorczej.

email od eDarling

>

To też może Cię zainteresować:

Single i ich styl życia

Szukam kobiety

Najpopularniejsze portale randkowe

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB