Opinie o eDarling

eDarling

Popularność eDarling wciąż wzrasta. Kryzys miłości, skuteczna reklama czy może wreszcie serwis randkowy, któremu można zaufać? Co wyróżnia nasz portal spośród wielu innych? Przeczytaj i dowiedz się, jakie są opinie o eDarling.

Powody korzystania z pomocy eDarling są różne. Niektórzy cierpią na brak bliskiej osoby już od dłuższego czasu i kiedy ich samotność osiąga punkt kulminacyjny, pełni rezygnacji decydują się na poszukiwanie drugiej połówki w internecie. Inni logują się na eDarling z bardzo pozytywnym nastawieniem i od razu przystępują do dopracowywania swojego profilu tak, aby zwiększyć szansę na zapoznanie potencjalnego partnera. Są też tacy, którzy zaglądają tu z ciekawości, czytają na forach opinie o eDarling i ostrożnie podejmują pierwsze próby nawiązania kontaktu. Pytają z niedowierzaniem: To w sieci można poznać wartościową osobę, z którą mam szansę zbudować wspólną przyszłość? Odpowiadamy: Tak, bo taki jest właśnie cel eDarling. Co wpływa na skuteczność naszego serwisu?

Podstawę łączenia zarejestrowanych osób stanowi test oparty na naukowo opracowanej metodzie doboru partnerskiego. Opinie o eDarling potwierdzają, że początkowo niektórzy użytkownicy sceptycznie podchodzą do tej innowacyjnej procedury. W odróżnieniu od innych portali randkowych nie przewidujemy bowiem samodzielnego przeglądania wszystkich dostępnych profili. Zaufaliśmy psychologii, która gwarantuje łączenie użytkowników o optymalnie dopasowanych profilach osobowości. To posunięcie zadecydowało o naszej skuteczności, gdyż według przeprowadzonych przez nas badań, pary zapoznane przez eDarling nie tylko szybko przypadają sobie do gustu, ale także mają wiekszą szansę na długotrwałe kontynuowanie związku w przyszłości. Szczególną uwagę przykładamy do zapewnienia najwyższego stopnia bezpieczeństwa i wyeliminowania potencjalnych zagrożeń ze strony nieuczciwych internautów.

Portal eDarling działa w 19 krajach, liczy ponad 13 mln zarejestrowanych użytkowników i… wciąż się rozrasta! Według zebranych przez nas informacji co pięć minut jakaś osoba w Europie odnajduje swoją drugą połowę właśnie na eDarling! Znikacie z naszego portalu, po tym jak udało się Wam zapoznać wymarzonego partnera. Cieszymy się razem z Wami, trzymając kciuki za Waszą wspólną przyszłość. Jesteśmy Wam wdzięczni za wszystkie opinie o eDarling, które przekazujecie nam każdego dnia mailowo lub telefonicznie. Ze wzruszeniem czytamy Wasze historie miłosne, które udowadniają, że warto czasem pomóc miłości, aby odmienić swoje życie na lepsze. Dziękujemy za zaproszenia na śluby, zdjęcia Waszych pociech i pozdrowienia dla Redakcji. Wasze uśmiechnięte twarze widnieją na ścianach naszego biura i dodają nam motywacji do dalszej pracy. Co piszą o nas nasi byli użytkownicy? To tylko wybrane cytaty z wielu wiadomości, jakie od Was otrzymujemy:

Justyna
Oboje jesteśmy zaskoczeni uczuciem, jakie w nas rozkwita. Po raz pierwszy czuję się bezpieczna i pewna, że to na Darka czekałam całe życie. Warto zalogować się na eDarling, by niezależnie od wieku poczuć motyle w brzuchu. Dziękuję.

Barbara
Niejednokrotnie słyszałam, że „przez internet nie można nikogo znaleźć”. Nic bardziej mylnego – można, ale tylko za pomocą eDarling.pl

Grzegorz
Na eDarling poznałem tę jedyną, dzięki wspaniałemu narzędziu, jakim jest ta strona – jest dobrze przemyślana i zrobiona. Formularz, który się wypełnia i algorytm, który dobiera idealnie charaktery jest po prostu super! Myślę, że cena za znalezienie drugiej połówki nie jest duża – poza tym cena skłania ludzi do poszukiwań tej jedynej osoby na poważnie. Nie pojawiają się więc tutaj ogłoszenia ludzi, którzy chcieliby mieć dodatkowy profil „dla zabawy”. Warto więc zapłacić i mieć tę szansę na poważne znalezienie drugiej połówki.

Kasia
Oboje wiemy, że czekaliśmy na siebie całe życie, że spotkało nas coś wyjątkowego i że marzenia, nawet te najgłębiej skrywane w sercu, spełniają się. Dziękujemy zespołowi eDarling za możliwość poznania się, odmieniliście nasze życie :-)))

Paweł
Życzę wszystkim samotnym spełnienia tego wspaniałego marzenia, jakim jest poznanie tej drugiej połówki. Czekałem na to ładnych parę lat, a po 2 miesiącach na eDarling miłość sama mnie znalazła i połączyła dwa samotne serca…

Gosia
Każdego dnia dziękujemy eDarling za to, że jesteśmy razem, że odzyskaliśmy dzięki Wam wiarę w miłość… miłość wyjątkową, szaloną – taką, która zdarza się raz w życiu! Takiej miłości życzymy wszystkim członkom eDarling a tym, którzy nie wierzą, tak jak ja kiedyś, że swoją połówkę można spotkać w sieci, życzę odwagi, by zrobić pierwszy krok… Szczęście jest bliżej niż myślisz!

Anna
Dzięki eDarling odnaleźliśmy się i już na zawsze zostaniemy razem. Planujemy założyć rodzinę. Często odwołujemy się do naszego pierwszego spotkania i tych iskierek, które już wtedy sie pojawiły. Dzięki portalowi swoją miłość odnalazła też moja przyjaciółka… Dziękujemy eDarling za danie nam tej szansy i uczynienie z nas najszczęśliwszymi ludźmi pod słońcem.

Piotr
Obecnie jesteśmy szczęśliwą i udaną parą i z uśmiechem wspominamy portal, dzięki któremu się poznaliśmy. Oboje szczerze polecamy Wasz portal wszystkim, którzy pragną poznać wymarzonego partnera.

Lucyna
Dziękujemy, ze mogliśmy się tu odnaleźć. Wydaje mi się, że pieniądze wpłacone na konto eDarling mogą okazać się najlepiej zainwestowanymi pieniędzmi w życiu 😉

Barbara
Nie wierzyłam, śmiałam się, żartowałam myśląc, że przez taki portal poznam miłość swojego życia. I co? Teraz eDarling może się śmiać z nas. Daliście nam nadzieję w beznadziei. Dzięki Wam nasz świat ma sens. Dzięki wam poznaliśmy smak prawdziwej miłości. Każdego dnia naszego wspólnego życia będziemy wdzięczni temu portalowi za szczęście, jakie nas spotkało. A teraz parę słów do takich niedowiarków jak ja: eDarling to szansa na prawdziwą miłość. Spróbujcie! Nic nie stracicie, a możecie poznać miłość swojego życia, szczęście, sens na całe życie. WARTO!

Satysfakcja użytkowników to dla nas najlepsza reklama. Zapytasz: „A co z tymi, którzy pomimo rejestracji w waszym serwisie nie odnaleźli drugiej połówki? Jakie są ich opinie o eDarling?” Dbamy o to, abyś niezależnie od wyniku poszukiwań dobrze czuł się na naszym portalu. Chętnie udzielimy Ci porad dotyczących kwestii matrymonialnych lub odpowiemy na pytania związane z funkcjonowaniem serwisu. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i wszelkie pomysły ulepszania naszego portalu.

Mocno wierzymy w to, że każdy może znaleźć na eDarling swojego wymarzonego partnera. Cytując jedną z naszych byłych użytkowniczek: Szczęście jest bliżej niż myślisz!

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB