Ogłoszenia

Ogłoszenia możliwością znalezienia odpowiedniego partnera

Ogłoszenia doskonałym sposobem na nowy kontakt

W rozwijającym się w niesamowitym tempie dzisiejszym świecie mediów, można spotkać ogromną liczbę ogłoszeń. To nie tylko te ogłoszenia w gazetach czy na portalach internetowych o pracę, o sprzedaż, to także te o miłość, o chwilę zapomnienia, chwilę ukojenia skołatanego serca. Ludzie zachęceni możliwością pozostania bycia anonimowym, często z takich ogłoszeń korzystają.

Poza tym są to ludzie spragnieni czułości. Często zamknięci w ciemnych pokojach i marzący o bliskości drugiej osoby. Zwykle bywa tak, że to właśnie taka atmosfera, atmosfera przygnębienia, czy też normalna chęć poznania „drugiej połówki” zachęca do sięgnięcia po takie właśnie ogłoszenie. Przecież tak na dobrą sprawę nie mamy nic do stracenia. Zawsze można nawiązać nowy kontakt, porozmawiać, wymienić poglądy, a może nawet znaleźć to czego oczekiwało się przez całe swoje życie?

Tęsknota za uczuciem aż „kipi” z treści ogłoszeń

Ogłoszenia dawają możliowość selekcji, wyboru. Jest to swego rodzaju forma bycia szefem swoich potrzeb. Jeżeli przez ogłoszenie uda nam się „wyselekcjonować” pewną grupę ludzi o podobnych zainteresowaniach, możemy działać nadal. Ogłoszenie daje nam możliwość elastaczności w podejmowaniu nowych decyzji a zwłaszcza jeżeli chodzi o decyzję nowego spotkania, spotkania z nową osobą. Tak dużo przecież także ogłoszeń matrymonialnych.

To nie od dziś ludzie poszukują w ten sposób tego pierwszego zauroczenia, tej nuty emocji związanej z chęcią nowego poznania. Bo bycie na nowo odkrytym to tęsknota za uczuciem. Sytuacja może być również odwrotna. Ludzie nie tylko są poszukiwaczami, sami są również odkrywani. To czasem w nas rodzi się chęć napisania ogłoszenia a co za tym idzie bycia odkrytym. Chęć kontaktu z drugą osobą jest dopiero pierwszym krokiem w gąszczu uczuć. Jest także jakąś formą odkrycia w sobie nowych, być może nie znanych dotąd emocji?

Nowy związek – początek nowego życia i tylko z powodu niepozornego ogłoszenia

Czasami powód do napisania ogłoszenia czy też jego poszukiwania bywa znacznie głębszy. Tracąc bliskich czy ukochana nam osobę, przychodzi taki moment, w którym zaczynamy się zastanawiać czy może to już nie czas by rozpocząć nowe życie? Tak jak dzieli się z Nami Ania, nauczycielka ze Szczecina „: Już prawie straciłam nadzieję, że znajdę odpowiedniego partnera. Wszystko zmieniło się, gdy odkryłam portal eDarling.pl. W końcu poznałam poważnego mężczyznę, z którym tworzymy udany związek. Jedno ogłoszenie sprawiło, że po przełamaniu się we mnie jakiejś bariery po stracie Marka, mogłam jednak zacząć na nowo”.

Dlatego też warto spróbować coś nowego. Coś, co czasami wydaje nam się drogą absurdalną, nijaką. Ale to nie jest od razu powód do rezygnacji. To właśnie rzeczy przez nas do końca niedkryte są czasami fascynujące i mogą nam przynieść nowe uczucie. I takie być może nieistotne na początku, sceptycznie napisane ogłoszenie, może stać się barierą do nowego życia.

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB