Martyna i Daniel

Konto na eDarling założyłam z przypadku. Zacznijmy od początku.

W Internecie, a dokładnie na stronie wp.pl, wyświetliła mi się reklama eDarling. Postanowiłam więc do niej zajrzeć i już tam zostałam – zarejestrowałam się na portalu. Wypełniłam test i otrzymałam propozycje partnerów.

Po obejrzeniu kilku propozycji znalazłam Daniela. Coś mi już wtedy mówiło, że to będzie TEN 🙂 Długo się nie namyślając, wykupiłam Członkostwo Premium. I się zaczęło. Najpierw wymiana uśmiechów. Później 5 pytań i zaczęliśmy pisać ze sobą częściej. Okazało się, że mamy te same poglądy na życie, wiele wspólnych zainteresowań. A co najważniejsze, szanujemy nasze decyzje. Rozmawiamy i piszemy do siebie codziennie. Zakochaliśmy się w swoich osobowościach. Nie chcieliśmy zbyt długo czekać i postanowiliśmy się spotkać…

Spotkanie było udane i zabawne. Byliśmy sobą nawzajem zachwyceni, zauroczeni. Teraz rozmawiamy więcej i codziennie jestem mile zaskoczona. Co weekend się widujemy, a jeśli nam to nie pasuje, to staramy się spotkać w tygodniu. Cieszymy się sobą nawzajem, rozumiemy się bez słów, bardzo dużo się śmiejemy.

Dlatego też bardzo dziękuję, że mogliśmy się odnaleźć na portalu eDarling.

Pozdrawiam
Martyna

Cieszymy się sobą nawzajem, rozumiemy się bez słów, bardzo dużo się śmiejemy.