Magdalena Dariusz

Historie miłosne eDarling

Portale randkowe… Nigdy nie byłam za szukaniem miłości w sieci, tradycjonalistka ze mnie 🙂 ale… Reklama…jedna, druga… i myśl, że może warto tam zajrzeć. Oczywiście z czystej ciekawości po nic więcej 🙂

Rozwiązany test, propozycje partnerów… już myślałam, że nic z tego, ale co nagle, to po diable!!! Niewinny uśmiech… i człowiek po kilku dniach czuł się jak we śnie!!!

Zaczęliśmy ze sobą pisać przez portal, niecierpliwe oczekiwanie na wiadomość, następnie smsy, telefony… i pierwsze spotkanie. Pierwsze spotkanie było nie do opisania!!! Chwila niepewności, zawstydzenia i…lawina!!! Z nikim wcześniej nie rozmawiało mi się, tak jak z Nim!!! Słowa jak potok, uczucie jakbyśmy się znali od lat. Niezwykłość tej znajomości powalała i doprowadzała do zawrotu głowy!!!

To była miłość!!! Szczera, prawdziwa… Długo czekałam na to by opisać naszą historię… wszystko było tak nierealne, że bałam się, że zniknie jak bańka mydlana… Teraz mogę powiedzieć jedno, dzięki eDarling poznałam mężczyznę, z którym chce przeżyć resztę życia!!! Mamy wspólne plany, marzenia i cele… i dążymy do nich razem… zawsze i 4 EVER!!!

Poszukującym miłości, życzę wytrwałości!!! Każdy ma na tym świecie drugą połówkę tę idealną… ja ją znalazłam i Tobie życzę tego samego!!!

Teraz mogę powiedzieć jedno, dzięki eDarling poznałam mężczyznę, z którym chce przeżyć resztę życia!!!