Iwona i Marek

Nasza historia poznania się na portalu eDarling jest podobna do wielu innych historii, aczkolwiek dla nas jest naprawdę wyjątkowa. Początkowy okres to tylko wymiana wiadomości, uprzejmości, pytań i odpowiedzi… aż do pierwszej propozycji spotkania się.

Nie potrafiłam opanować stresu do momentu, kiedy go zobaczyłam. Oczekiwałam z jego strony tego samego. Jakież było moje zaskoczenie, gdy wszedł „na luzie”, uśmiechnięty, z bukietem kwiatów. Można powiedzieć, że „tak to się zaczęło”. Ja straciłam w bardzo krótkim czasie dwie bardzo bliskie osoby, Marek zaś obarczony był bagażem ciężkich doświadczeń z przeszłości. Początkowa obawa i lęk przed nieznanym po kilku spotkaniach prysły jak mydlana bańka. Czułam, że coś zaczyna się zmieniać w moim szarym, przesiąkniętym samotnością życiu. Marek słuchał mojej opowieści o życiowej tragedii, jaką przeżyłam, a że jest świetnym słuchaczem, zrozumiał i podzielał mój ból.

Markowi bardzo zależy na lojalności. Jeśli kochać, to całym sercem – to jego życiowe motto i jedyny warunek. Jakież to proste i piękne – nieprawdaż? Czy mogę spełnić te warunki? Oczywiście, bo i mnie na tym zależy. Mam sporo rodzeństwa, mnóstwo przyjaciół i kochającą córkę. Brakowało mi jednak kogoś naprawdę bliskiego, komu mogłabym zaufać, do kogo mogłabym się przytulić i poczuć jego ciepło. Nie czekałam długo… Zawsze mogę liczyć na pomoc Marka – w sytuacjach stresowych, przygnębieniu, smutku. Marek przez długie lata stronił od kobiet. Mocno zraniony postanowił, że już nigdy nie zwiąże się z żadną kobietą. Jednak i jemu doskwierała coraz bardziej samotność i nie w smak mu było takie życie. On również postanowił to zmienić, logując się na portalu eDarling. Zaciekawił go tekst reklamy: „Tu rozkwita miłość”, podobnie jak i mnie. Rzeczywiście, tu rozkwitła nasza miłość, ponadto szczera i prawdziwa! Wiem że go kocham, a on kocha mnie.

Ot i cała historia. Osobom, które właśnie stawiają pierwsze kroki na tym portalu życzymy, aby ich również spotkało takie szczęście!

Dziękujemy eDarling, że dzięki wam rozkwitło między nami takie uczucie, które obojgu nam wcześniej wydawało się niemożliwe.

Wiem że go kocham, a on kocha mnie.