Agnieszka i Sebastian

Chciałem bardzo serdecznie podziękować za możliwość poznania prawdziwej miłości. Dzięki Waszej pomocy odnaleźliśmy się razem z Agnieszką. To jest miłość od pierwszego wejrzenia.

Kiedy Agę zobaczyłem pierwszy raz na zdjęciach, to moja pierwsza myśl była: to ona będzie moją żoną.

Pierwsza wiadomość do Agnieszki była wysłana 1. czerwca. Potem jeszcze kilka wiadomości, długie rozmowy przez komunikator i mimo że obecnie mieszkam w UK a Aga w Warszawie, to udało nam się spotkać pierwszy raz 12. lipca.

Kiedy Aga przyleciała do Anglii, już na lotnisku zaczęło miedzy nami iskrzyć a jakieś pięć godzin później byliśmy oficjalną parą. Tę naszą historię nie jest mi łatwo opisać, ponieważ wiąże się z nią tyle pozytywnych emocji. Razem z moją Agnieszką okazało się, że mamy jakieś 95-98% wspólnych zainteresowań i marzeń na przyszłość. Planuję w niedługim czasie poprosić Agę o rękę.

Jesteśmy w sobie tak mocno zakochani, że już mamy wspólne plany na przyszłość a ślub to tylko kwestia czasu. Mam tyle do opowiedzenia, a z drugiej strony nie potrafię się skoncentrować i brak mi słów, by opisać to wszystko, co teraz miedzy nami się dzieje. Jeszcze raz dziękuję za pomoc, bo to dzięki eDarling odnalazłem swoją drugą połówkę.

Jeszcze raz dziękuję za pomoc, bo to dzięki eDarling odnalazłem swoją drugą połówkę.