Danuta i Andrzej

Z zawodu „kowal” – muszę przyznać, że zaintrygowało mnie to, bo miał podany właśnie taki zawód.

Andrzej był wtedy w Niemczech w pracy, przyjechał po dwóch tygodniach wymiany wiadomości. Pierwsze spojrzenie, pierwszy pocałunek i już wiedziałam, że chcę, by był ze mną dłużej. I tak się stało – został ze mną do dzisiaj. Nigdy nie wierzyłam w miłość od pierwszego spojrzenia, prawdę mówiąc przestałam wierzyć, że mogę kochać i być tak kochaną. Ta miłość spadła na nas jak grom z jasnego nieba. Od razu się w sobie zakochaliśmy.

Andrzej jest wyjątkowym człowiekiem, czułym, troskliwym, zawsze pogodnym i uśmiechniętym. Przy nim czuję się kochana i bezpieczna. Najważniejsze, że rozumiemy sie bez słów oraz myślimy w bardzo podobny sposób. Zabawne, ale zdarza się, że często mówimy te same słowa w jednej chwili. Poznaliśmy już swoje rodziny, a ślub, który odbędzie się w marcu, będzie spełnieniem naszych marzeń!

Dzisiaj brakuje już takich mężczyzn, jak moje Słońce (bo tak właśnie nazywam Andrzeja). Dzięki waszemu portalowi wiem, że warto żyć, warto kochać i wiem, że jesteśmy bardzo szczęśliwi!

Teraz wiem, że zawsze trzeba wierzyć w miłość i w to, że ona jest i nadejdzie. Dziękuje z całego serca za wasz portal eDarling!

Dzięki waszemu portalowi wiem, że warto żyć, warto kochać i wiem, że jesteśmy bardzo szczęśliwi!