Marysia i Grzegorz

Moje zdanie na temat portali randkowych zawsze było dobre – ponieważ wielu ciekawych i interesujących ludzi można było na nich poznać- jednak nie każdy portal – portalowi równy.

Na eDarling poznałem tę jedyną, ponieważ to wspaniałe narzędzie jaką jest ta strona- jest dobrze przemyślana i zrobiona. Formularz, który się wypełnia i algorytm, który dobiera idealnie charaktery jest po prostu super!. Myślę, że cena za znalezienie drugiej połówki nie jest duża – poza tym cena skłania ludzi do poszukiwań tej jedynej osoby na poważnie. Nie pojawiają się więc tutaj ogłoszenia „ludzi którzy chcieli by mieć dodatkowy profil dla zabawy”. Warto więc zapłacić i mieć tę szansę na poważne znalezienie drugiej połówki.
Strona dobiera każdemu z użytkowników partnerów odpowiednich do ich charakteru i jakich chcieliby poznać. Widocznie „mojej przyszłej drugiej połówce” eDarling wysłało pocztą „mój profil” 🙂
Po przeczytaniu mojego opisu wysłała do mnie „uśmiech”. Nie widzieliśmy nawet swoich zdjęć, to było piękne i intymne, fascynujące i prowokowało do dalszego pisania i poznawania siebie nawzajem. Piszę o tym w taki sposób, ponieważ każdy szuka tej wymarzonej osoby.
Kiedy doszło do spotkania, to tak naprawdę było to tylko „formalnością” – bo wiedzieliśmy od dawna, że wiele rzeczy nas łączy. eDarling niewątpliwie skrócił nam drogę do osiągnięcia szczęścia. Jesteśmy raczej dłużnikami tej strony.
Fajnie ze jesteście.

Pozdrawiamy
M & G

eDarling niewątpliwie skrócił nam drogę do osiągnięcia szczęścia…Fajnie ze jesteście.