Magda i Marcel

planują ślub

Postanowiłem założyć konto w portalu eDarling ponieważ jestem z natury nieśmiały i uważałem, że łatwiej będzie poznać się najpierw przez internet, zanim spotkam się z kimś w „realu”. Nigdy wcześniej nie korzystałem z pomocy portalu randkowego, więc nie wiedziałem do końca czego się spodziewać.

Początek naszej znajomości z Madzią nie należał do łatwych, oboje raczej nie zrobiliśmy na sobie dobrego wrażenia podczas pierwszej randki. Na szczęście byliśmy ciekawi i nie daliśmy za wygraną;) Po pierwszych nieudanych spotkaniach zaczęliśmy poznawać się coraz lepiej, uczucia rozkwitały między nami bardzo szybko, tak że nim się spostrzegliśmy byliśmy już w sobie zakochani.

Chodziliśmy na spacery, do kina, do restauracji, czasami Madzia jeździła ze mną w trasę, jak się okazało bardzo lubi jazdę samochodem ciężarowym;);) Korzystaliśmy z każdej wolnej chwili by się zobaczyć, dlatego że na codzień dzieliło nas 100 km. Do dziś najbardziej cieszymy się ze wspólnych wyjazdów w góry.

Jesteśmy parą prawie 2 lata i planujemy ślub na przyszły rok. Chciałbym powiedzieć wszystkim użytkownikom eDarling, że szczęście jest tuż obok nich, należy tylko po nie sięgnąć i cieszyć się.

Pozdrawiam,
Marcel