Kasia i Kamil

Internet to doskonałe miejsce do znalezienia miłości w życiu człowieka samotnego, jednak kiedy rejestrowałam się tutaj nie myślałam o tym, aby poznać swoją drugą połówkę.

Szukałam przyjaciela i wsparcia, poczucia bliskości z kimś kto ma podobne przejścia w życiu co ja. Los zadecydował jednak inaczej, teraz już wiem że kiedy podjęłam decyzję o rejestracji na eDarling moim przeznaczeniem było spotkanie miłości, tej jedynej i prawdziwej.

Początek naszej znajomości był dość standardowy, wysłaliśmy do siebie uśmiechy, pierwsza wiadomość, później godziny spędzone na gg. Propozycja spotkania się wyszła ode mnie, wiedziałam że w „realu” wiele się wyjaśni. Zdenerwowanie było ogromne, ale już po pierwszych piętnastu minutach przebywania w swoim towarzystwie wszystko minęło. Spędziliśmy cały dzień na rozmowie o wszystkim i niczym, patrzyliśmy sobie w oczy i wiedzieliśmy oboje że nasza znajomość nie zakończy się na pierwszej randce. I oczywiście nie zakończyła się. Po dwóch tygodniach zdecydowaliśmy się na wspólne wakacje, było cudownie. Mieliśmy wrażenie, że znamy się całe życie.

Czymś naturalnym była dla nas decyzja o wspólnym zamieszkaniu i dalszych planach na przyszłość. Obecnie nie potrafimy wyobrazić sobie dnia bez siebie, z utęsknieniem wracamy do domu wiedząc że czekają nas tam wspólne posiłki, chwile spędzone razem i atmosfera pełna miłości. Oboje wiemy że czekaliśmy na siebie całe życie, że spotkało nas coś wyjątkowego i że marzenia, nawet te najgłębiej skrywane w sercu, spełniają się.

Dziękujemy zespołowi eDarling za możliwość poznania się, odmieniliście nasze życie :-)))

Dziękujemy zespołowi eDarling za możliwość poznania się, odmieniliście nasze życie :-)))