Aśka i Paweł

Na portalu eDarling zarejestrowałam się 30.09.2010 r. Co jakiś czas spotykałam się z różnymi chłopakami, zarówno z mojego miasta, jak i pobliskich miejscowości.

Jednak wszyscy poznani mężczyźni w mniejszym bądź większym stopniu nie odpowiadali mi jako stali partnerzy, dlatego każda z tych znajomości po kilku dniach, tygodniach lub spotkaniach zanikała.

Tak samo stało się z Pawłem, którego poznałam na początku roku 2011. Po kilku spotkaniach kontakt się urwał, jednak nie skasowałam jego numeru telefonu, sama nie wiem dlaczego. Rok później, czyli w styczniu 2012 roku coś mnie tchnęło, siedziałam sama w domu, wysłałam mu SMSa o treści: „Co słychać? ;)”. Odpisał dopiero następnego dnia, a że akurat w pracy było mało zajęć, również odpisałam. Zaczęliśmy pisać niemalże każdego dnia.

Po 10 dniach zaproponował wyjście na pizzę i od tamtego czasu spotykaliśmy się w charakterze znajomych. Stosunkowo szybko stał się moim dobrym kumplem, potem przyjacielem. Dobrze się przy nim czułam, zawsze wiedział jak poprawić mi humor i spędzanie czasu z nim stało się czymś bardzo ważnym. Rozumieliśmy się niemalże bez słów. Początkowe godzinne spotkania stopniowo przeciągały się w czasie. Wkrótce spędzaliśmy ze sobą każdą wolną chwilę.

Za 3 tygodnie minie nam 7 miesięcy odkąd jesteśmy parą. Jestem z nim bardzo szczęśliwa i jak na razie – w naszym związku niczego nie brakuje, wszelkie kłótnie i nieporozumienia rozwiązujemy stosunkowo szybko. A wszystko zaczęło się od wysłanego przez Niego uśmiechu do mnie właśnie na eDarling 🙂

Spotkałam wreszcie swoją Drugą Połówkę i jestem pewna, że to z Nim chcę spędzić każdy kolejny dzień mojego życia. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za istnienie tego portalu, bo choć ani ja ani Paweł nie wierzyliśmy w to, prawdziwą miłość można odnaleźć nawet w Internecie 😉

Spotkałam wreszcie swoją Drugą Połówkę i jestem pewna, że to z Nim chcę spędzić każdy kolejny dzień mojego życia.