Aneta i Piotr

Kilka dni później uśmiech został odwzajemniony i w odpowiedzi postanowiłam wysłać wiadomość. Okazało się, że to był początek miłości z prawdziwego zdarzenia! Pisaliśmy ze sobą godzinami i czuliśmy, że znamy się już całe życie.

Był spokojny miły wieczór. W propozycjach partnerów zobaczyłam imię Piotr i od razu bardzo spodobał mi się jego profil… wysłałam uśmiech. Kilka dni później uśmiech został odwzajemniony i w odpowiedzi postanowiłam wysłać wiadomość. Okazało się, że to był początek miłości z prawdziwego zdarzenia! Pisaliśmy ze sobą godzinami i czuliśmy, że znamy się już całe życie. Chcieliśmy bardzo szybko zorganizować spotkanie, ale musieliśmy oboje uzbroić się w cierpliwość, bo mieszkaliśmy bardzo daleko od siebie.

Poczekaliśmy. Minęły dwa miesiące i pojawiła się możliwość spotkania. Umówiliśmy się w zwykłym miejscu. Od razu, jak tylko się zobaczyliśmy, nasze serca mocniej zabiły, chcieliśmy bardzo się przytulić – i tak właśnie zrobiliśmy. To wszystko było silniejsze od nas!

Poznawaliśmy się z czasem coraz lepiej i coraz bardziej uświadamialiśmy sobie, że jesteśmy dla siebie partnerami życiowymi. Jesteśmy szczęśliwie zakochani i dajemy sobie nawzajem wsparcie, którego nam obojgu w życiu brakowało.

Miłość jest tak piękna, a eDarling umożliwił nam poczuć ogrom szczęścia, jaki z niej płynie.

Dziękujemy!

Miłość jest tak piękna, a eDarling umożliwił nam poczuć ogrom szczęścia, jaki z niej płynie.