Agnieszka i Jacek

Reklamę eDarling zobaczyłam w telewizji. Bardzo mnie zaintrygowała i z ciekawości postanowiłam zarejestrować się na eDarling.

Bardzo pozytywnie podeszłam do długiego testu osobowości. Muszę przyznać, że pytań jest wiele, ale jeżeli odpowiada się na nie szczerze, to można wiele dowiedzieć się o sobie i swoich oczekiwaniach wobec drugiej osoby.

Pracuję i mieszkam w Belgii. Dostałam kilka ciekawych propozycji osób, które mieszkają w Brukseli i okolicach miasta, jednak propozycje z Polski były dla mnie dużo bardziej interesujące. Przeglądałam wiele profili, aż trafiłam na tego Jedynego – pomyślałam to jest to! Wysłałam uśmiech i nie musiałam długo czekać na odpowiedź, która była bardzo sympatyczna. Tak się zaczęła nasza znajomość.

Cały czas pisaliśmy do siebie wiadomości, poznawaliśmy się nawzajem. Doskonale pamiętam nasze pierwsze spotkanie. Pojechałam do Polski, żeby kibicować Jackowi podczas biegu w półmaratonie. Gdy szczęśliwy dobiegł do mety powiedział mi, że to jego rekord życiowy! Może to ja przyniosłam mu szczęście. Potem spędziliśmy kilka miłych i niezapomnianych chwil. Wspólne spacery, kolacje, wyjście do kina, nawet chodzenie po górach. W tym człowieku znalazłam wszystko czego szukałam! Wspólne pasje, wspólny język – jednym słowem pełne zrozumienie!

W przyszłym roku wracam do Polski, do Jacka. Zamierzamy być razem i żyć długo i szczęśliwie!

W tym człowieku znalazłam wszystko czego szukałam! Wspólne pasje, wspólny język – jednym słowem pełne zrozumienie!