Agnieszka i Dawid

Zarejestrowałem się na portalu eDarling, gdyż poprzez pisanie z inną osobą można poznać kto jakie ma nastawienie do wielu spraw, jego charakter, temperament. Wygląd odchodzi wtedy na drugi plan. I tak pewnego razu otrzymałem propozycje partnerek z portalu.

Gdy przeglądałem ofertę ciekawych osób, najbardziej zainteresowało mnie konto Agnieszki, wiec nie zwlekając, wysłałem jej uśmiech. Po nie długim czasie odwzajemniła tym samym.

Zaczęliśmy pisać ze sobą, początkowo na portalu, później przez komunikator internetowy i sms-y. Pisaliśmy ze sobą ponad miesiąc, poznając przy tym swoje poglądy, opinie, żartując.

Po miesiącu doszło do spotkania. Oboje byliśmy bardzo zestresowani, ale spotkanie przebiegło pomyślnie. Były i następne, wypady do restauracji, kina, pływaliśmy Katarzynką po naszej Wiśle, bawiliśmy się na weselu, wypad nad jeziorko, spacery itd. Od spotkania do spotkania coraz bardziej się poznawaliśmy, swoje nawyki, przyzwyczajenia, aż doszło do pierwszego pocałunku i przytulenia. Z biegiem czasu pojawiło się uczucie, odwzajemnione.

Teraz od prawie tygodnia mieszkamy razem i planujemy wspólną przeprowadzkę do większego miasta oraz dalsze życie. Każdy dzień w towarzystwie tak wyjątkowej osoby czyni mój świat pełnym barw. Wspólne, codzienne czynności zbliżają nas do siebie. Nie ma już smutku, jest w nas radość i pielęgnowanie tego co w życiu jest najważniejsze, miłość drugiej osoby. Jestem przekonany, że nam się uda:)
Dziekuję za to losowi i twórcom oraz zespołowi eDarling:)

Nie ma już smutku, jest w nas radość i pielęgnowanie tego co w życiu jest najważniejsze, miłość drugiej osoby. Jestem przekonany, że nam się uda:)