Natalia i Mateusz

Historie miłosne eDarling

Taka była moja reakcjHistorie miłosne eDarlinga na pomysł przyjaciółki, żeby skorzystać z pomocy portalu w znalezieniu miłości..

Taka była moja reakcja na pomysł przyjaciółki, żeby skorzystać z pomocy portalu w znalezieniu miłości… Ale jej się udało znaleźć wymarzonego partnera właśnie tutaj. I gdy ja po kilku miesiącach siedziałam samotna i zła, ona szalała za swoim nowym mężczyzną. Jej szczęście zmotywowało mnie do tego żeby spróbować.

No i już po kilku tygodniach biegłam cała w skowronkach na pierwszą randkę. Na pierwszą i co najważniejsze – nie ostatnią 🙂 Zabawne – nie myślałam, że można tak oszaleć na punkcie osoby poznanej za pomocą portalu internetowego. Nasze szaleństwo trwa już ponad 7 miesięcy… Co ja mówię, ono nie trwa ono się pogłębia 🙂 I tak szalony pomysł przyjaciółki stał się początkiem naszej szalonej miłości:)

Zabawne – nie myślałam, że można tak oszaleć na punkcie osoby poznanej za pomocą portalu internetowego. Nasze szaleństwo trwa już ponad 7 miesięcy… Co ja mówię, ono nie trwa ono się pogłębia 🙂