Natalia i Mateusz

Taka była moja reakcjHistorie miłosne eDarlinga na pomysł przyjaciółki, żeby skorzystać z pomocy portalu w znalezieniu miłości..

Taka była moja reakcjHistorie miłosne eDarlinga na pomysł przyjaciółki, żeby skorzystać z pomocy portalu w znalezieniu miłości... Ale jej się udało znaleźć wymarzonego partnera właśnie tutaj. I gdy ja po kilku miesiącach siedziałam samotna i zła, ona szalała za swoim nowym mężczyzną. Jej szczęście zmotywowało mnie do tego żeby spróbować.

No i już po kilku tygodniach biegłam cała w skowronkach na pierwszą randkę.  Na pierwszą i co najważniejsze -  nie ostatnią :) Zabawne – nie myślałam, że można tak oszaleć na punkcie osoby poznanej za  pomocą portalu internetowego. Nasze szaleństwo trwa już ponad 7 miesięcy... Co ja mówię, ono nie trwa ono się pogłębia :) I tak szalony pomysł przyjaciółki stał się początkiem naszej szalonej miłości:)


 

Zabawne – nie myślałam, że można tak oszaleć na punkcie osoby poznanej za pomocą portalu internetowego. Nasze szaleństwo trwa już ponad 7 miesięcy... Co ja mówię, ono nie trwa ono się pogłębia :)