Natalia i Mateusz

Szczerze mówiąc zawsze uważałem, że w Internecie nie można spotkać prawdziwej miłości. Kiedy rejestrowałem się na eDarling, traktowałem to bardziej jako test.

Codziennie jednak oglądałem nowe profile użytkowniczek, które portal mi przedstawiał na podstawie metody doboru partnerskiego, z nadzieją, że może jednak uda mi się poznać kogoś wyjątkowego.

Po dość krótkim czasie trafiłem na Jej profil – piękny uśmiech, o sobie też pisała ciekawie. Napisałem do Niej, początkowo kontakt był średni, ja żyłem jeszcze starym związkiem, poza tym nie byłem dość pewny siebie. Pewnego dnia jednak nastąpił przełom, pamiętam to jak dziś… Byłem w Zakopanym na wakacjach i postanowiłem do Niej napisać.

Wystarczyła jedna szczera rozmowa, a potem postanowiliśmy się spotkać. Kiedy ją zobaczyłem, świat zawirował, nabrał kolorów i zapachów…
Od tamtego dnia spędzamy razem każdą wolną chwilę, świetnie się rozumiemy i razem wygłupiamy. Uwielbiam jej uśmiech i podejście do życia, ja również odpowiadam Jej całkowicie. Ciągle się poznajemy i pozytywnie zaskakujemy. Moje życie nabrało tempa i smaku.

Mamy masę planów, a nowe rodzą się jak grzyby po deszczu. To wszystko dzięki zarejestrowaniu się na waszym portalu!

Pierwszy raz w życiu jestem pewny, że ten związek naprawdę ma sens.

Napiszę do Was jak stuknie nam pełen rok… a potem kolejne 50 lat!

Pierwszy raz w życiu jestem pewny, że ten związek naprawdę ma sens.