Justyna i Dariusz

justyna_dariusz.jpg

Nigdy nie wiadomo, kiedy jest idealny moment na to, by zmienić życie pełne smutku, rozczarowań czy żałoby w bajkę.

Nie ma właściwej recepty na to, w jaki sposób i w jakim miejscu odnaleźć wymarzonego partnera. Należy po prostu odważnie spojrzeć do przodu, uwierzyć, że nam również należy się porcja szczęścia i zaryzykować. Jesteśmy z Darkiem idealnym przykładem na to, że miłość można odnaleźć na eDarling.

Nasza historia rozpoczęła się jak wiele innych. Początkowo pisaliśmy do siebie maile, w których codziennie odkrywaliśmy, jak wiele nas łączy. Szybko zdecydowaliśmy się na spotkanie. Nawet nie śmiałam oczekiwać, że można mieć sobie tyle do powiedzenia podczas pierwszej randki. Pamiętam każde kolejne spotkanie, spacery, romantyczne kolacje, kino, pierwszy pocałunek czy pierwszy wspólny weekend. Co raz trudniej jest nam się rozstawać. Oboje jesteśmy zaskoczeni uczuciem, jakie w nas rozkwita. Po raz pierwszy czuję się bezpieczna i pewna, że to na Darka czekałam całe życie. Warto zalogować się na eDarling by niezależnie od wieku poczuć motyle w brzuchu. Dziękuję.

Po raz pierwszy czuję się bezpieczna i pewna, że to na Darka czekałam całe życie. Warto zalogować się na eDarling by niezależnie od wieku poczuć motyle w brzuchu.