Elżbieta i Zbyszek

Po jakimś czasie od zakończenia swojego nieudanego związku postanowiłam zarejestrować się na eDarling. Zrobiłam to bardziej z ciekawości, niż z nadziei znalezienia nowego partnera. Nie myślałam, że na randkowych portalach internetowych można poznać kogoś interesującego dla siebie.

A jednak…. Pierwszy uśmiech od Zbyszka dostałam 17 maja 2011 roku. Otrzymywałam uśmiechy od wielu osób, ale postać Zbyszka szczególnie mnie zainteresowała. Często wracałam do jego profilu i wiedziałam że coś mnie ciągnie w jego stronę. Wysłałam mu uśmiech i nasza znajomość się rozpoczęła.

Pierwsze spotkanie na żywo odbyło się 5 czerwca. Kilka spędzonych wspólnie godzin i wiedzieliśmy że musimy się spotykać nadal, bo mocno tęsknimy za sobą. Nadal się widujemy i nigdy nie nudzimy, razem chodzimy na spacery, na basen, razem gotujemy przepyszne potrawy i często się śmiejemy.

Planujemy każdy wspólnie spędzony czas i jest nam dobrze ze sobą. Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Nie myślałam, że w swoim życiu spotkam jeszcze tak wspaniałego partnera, a tym bardziej że to stanie się za pośrednictwem internetowego portalu randkowego.

Nadal się spotykamy, poznajemy i odkrywamy siebie. Planujemy swoją wspólną przyszłość – wspólne wyjazdy, wspólny radosny dom. Wierzymy, że dostaniemy szansę od losu i nasze plany i marzenia się spełnią.

Planujemy swoją wspólną przyszłość – wspólne wyjazdy, wspólny radosny dom.