Agnieszka i Kamil

Od czego tu zacząć… Hmm, no to może wszystko zacznę od początku. Jestem Agnieszka mam 32 lata jestem z okolic Poznania 🙂 W moim skromnym, krótkim życiu miałam 3 nieudane związki. Ostatni zakończył się minionego roku 🙁

Na eDarling byłam od 2010 roku i jakoś w połowie 2011 roku napisał ON. Nie mogłam odczytać wiadomości bo nie miałam wykupionego Konta PREMIUM. Tak minęło 1,5roku, aż w końcu aktywowałam Konto PREMIUM w styczniu 2013 roku i odczytałam wiadomość pozostawioną w mojej skrzynce w 2011 roku i odpisałam na nią.

Myślałam, że już nic dobrego mnie nie spotka w tym życiu a tu jednak – Nowy Rok 2013 okazał się przełomowy, gdyż w styczniu poznałam fajnego chłopaka z Bydgoszczy. Zobaczyłam go na eDarling, zaciekawił mnie i mimo młodego wieku jakoś nie zraziłam się do Kamila (27 l.) bo tak ma na imię.

Wymieniliśmy się numerami GG i pisaliśmy z sobą, potem spotkaliśmy się pierwszy raz i było miło i sympatycznie. Stwierdziliśmy, że oboje się sobie podobamy więc czemu nie spróbować zacząć czegoś nowego wspólnie Razem. Spotkaliśmy się drugi raz i okazało się, że mamy wiele wspólnego nie tylko pod względem charakteru, ale też upodobań i zainteresowań.

Co prawda minęły dopiero 3 miesiące jak się poznaliśmy ale uczucie mam jak gdybym Kamila znała z 10 lat – dobrze nam się z sobą rozmawia, w swoim towarzystwie świetnie się czujemy i nie ma mowy o żadnej nudzie. Odległość nas dzieli ale uczucie jakie zapłonęło nas łączy 🙂

Mam nadzieję, że tym razem będzie to to, czego oboje pragnęliśmy podświadomie – „Ostatni i Jedyny Partner Na Całe Życie”. Że tym razem to będzie ZWIĄZEK sfinalizowany na ślubnym kobiercu.

Dzięki Wam poznałam fantastycznego faceta i obym się nie myliła tym razem.
Jestem optymistką i z tą myślą idę przez świat.

Wszystkim innym życzę powodzenia w odnalezieniu Drugiej Połowy. Być może kolejnym szczęśliwcem okażesz się TY sam 🙂

Pozdrawiam,
Agnieszka

Myślałam, że już nic dobrego mnie nie spotka w tym życiu a tu jednak…. poznałam fajnego chłopaka