Życie singli i poszukiwanie partnera

Redakcja eDarling 2012

 

Randki internetowe jako trend wśród singli

 

Randki w sieci stały się ostatnio bardzo popularną metodą poszukiwania drugiej połowy. Flirt w Internecie daje dużo możliwości i okazji do znalezienia odpowiedniego partnera. Randkowanie stało się niezależne od czasu i miejsca. O każdej porze dnia i nocy można spróbować odnaleźć swą sympatię, nie ruszając się przy tym sprzed ekranu komputera.

 

randki internetowe

 

Dużo osób właśnie w sieci chętnie nawiązuje nowe kontakty. Dzieje się tak, bo w wirtualnym świecie łatwiej pozbywamy się lęku i zahamowań przed rozpoczęciem rozmowy, co pozwala flirtować bez ograniczeń. Randki internetowe zwiększają szansę na zawarcie nowych znajomości. Co więcej, w sieci można spotkać ciakwe osoby zarówno z własnego regionu czy kraju, jak i z całego świata.

 

Randki w sieci oraz wątpliwości z nimi związane

Mimo popularności randek online istnieje nadal wiele pytań, a nawet zarzutów wymierzonych w ich kierunku, które nie zawsze jednak są słuszne. Postarajmy się zmierzyć z najczęstszymi powodami niepewności i sprawdzić czym naprawdę są randki w sieci!

 

1. Randki w sieci są zbędne dla atrakcyjnych i interesujących ludzi.

Nieprawda. Surfujący w sieci w poszukiwaniu partnera to ludzie, którzy świadomie wykorzystują zalety randkowania online i bez zbędnego pośpiechu oraz bez ograniczania się do jednego miejsca i osoby, szukają partnera na internetowym portalu towarzyskim. Często spotyka się na ulicy lub w pracy interesujących ludzi, lecz próba nawiązania z nimi kontaktu, ze względu na nieśmiałość, nie wchodzi w rachubę. Dlatego warto spróbować swojego szczęścia w Internecie i rozpocząć poszukiwania drugiej połowy na portalu randkowym.

 

2. Ludzie decydujący się na randki internetowe nie chcą mówić o sobie prawdy.

 

I tak, i nie. Na portalach randkowych zakładamy własny profil. Wybierając do niego zdjęcie zwraca się ogromną uwagę na szczegóły. Unikamy raczej fotek, gdzie wyglądamy niekorzystnie, mamy źle ułożoną fryzurę lub na której widoczne są nasze odstające uszy. Wiadomo, że niekiedy kolorujemy trochę rzeczywistość, jednak to zdarza się wielu z nas w niejednej sytuacji. Każdy singiel chce przedstawić się w jak najlepszym świetle – randki internetowe nie są żadnym wyjątkiem. Nikt nie jest przecież doskonały!

 

3. Randki internetowe są drogie.

 

W porównaniu do czego? Imprezy w każdy weekend są o wiele bardziej kosztowne!

 

Randki w sieci cieszą się ogromną popularnością i niektóre portale randkowe, takie jak eDarling, mają dużą liczę użytkowników. Na portalach płatnych użytkownicy są bardziej zaangażowani i nastawieni na poważne poszukiwanie związku, a nie tylko krótkiej przygody. Ludzie odpowiedzialni za obsługę portalu inwestują dużo czasu i energii w to, aby zapewnić użytkownikom optymalne warunki i najlepsze możliwości w poszukiwaniu partnera. Poza tym opłaty członkowskie są niezbyt wysokie, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż ma się w ten sposób możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z ludźmi o podobnych celach i zainteresowaniach. Dlatego warto zainwestować w swoją przyszłość!

 

Randki internetowe – jakie są ich zalety?

Popularne randki internetowe

Randki w sieci to na pewno alternatywa dla randek w realnym świecie, która równie dobrze może przerodzić się w miłość. I choć ostrożność przy zawieraniu znajomości przez Internet jest zawsze wskazana, to jest to zapewne wspaniała szansa, by poznać nowych ludzi i dać szansę przeznaczeniu. Brak czasu na poszukiwanie partnera, niewielki krąg znajomych oraz nieśmiałość nie stanowią przeszkody, by zdecydować się na randki w sieci i znaleźć swoje szczęście.

Randki internetowe pozwalają również poznać drugą osobę z takiej perspektywy, której na co dzień się nie dostrzega. Często, wybierając randki w sieci, łatwiej zwierzyć się przez Internet z najskrytszych tajemnic i fantazji czy też pokazać się z romantycznej strony.

 

Sprawdź sam randki w sieci - zarejestruj się już dziś!

 

banner

 

 

A Ty co myślisz o randkowaniu w sieci? Dlaczego randki internetowe, ktore są przecież coraz bardziej popularne, wciąż wzbudzją tyle emocji? Zapraszamy do dyskusji pod artykułem!

 

 

To też może Cię zainteresować:


Pani szuka pana

Serwis randkowy

Singiel i jego styl życia

 

Portal randkowy i jego zalety


 

Total votes: 1076
Ocena dla "Randki internetowe - pomagają znaleźć miłość". Średnia ocena: 3.20 na 5 bazująca na 1076 opiniach.
| |
  Wpisz swój komentarz

 
  8 Kommentare do artykułu "Randki internetowe - pomagają znaleźć miłość":
Magda napisał:
14.02.2015
szukam mezczyzny
Odpowiedź
radek napisał:
12.04.2015
ja szukam dziewczyny chetnie cie poznam
Odpowiedź
kasia napisał:
26.10.2014
Szukam przyjaciela
Odpowiedź
jacek napisał:
27.06.2014
Poszukuję kobiety wyrozumiałej ,szukam spokoju i pogody ducha szukam tego co daje obopólne szczęście
Odpowiedź
Ewa napisał:
16.09.2014
Szukam szczerości miłości, mam dość obłudy i kłamstw, jest to najgorsze co może zaistnieć w związku.
Odpowiedź
paweł napisał:
27.11.2014
ewa ja teżja też nie lubie kłamstwa w związku
Odpowiedź
marcin napisał:
01.05.2014
szukam fajnej dziewczyny
Odpowiedź
krystian napisał:
01.02.2014
Moja opinia jest taka nieznam się na portalach może idzie znaleźć dziewczynę ale ja niemam pieniążków na opłaty ale chce kogoś poznać
Odpowiedź
load