Życie singli i poszukiwanie partnera

6 sposobów na to, jak poznać nowych ludzi

Warto być otwartym (1/6)

Mieszkasz w nowym mieście i zastanawiasz się jak poznać nowych ludzi? Wolne wieczory spędzasz samotnie przed ekranem telewizora albo na kanapie z książką w ręku? Spróbuj nawiązać nowe znajomości. W tym celu nie rezygnuj ze spotkań z przyjaciółmi i staraj się aktywnie spędzać wolne wieczory oraz weekendy w ich towarzystwie.

W pracy (2/6)

Przeprowadzka często wiąże się ze zmianą miejsca pracy. To właśnie tu mieści się, przynajmniej początkowo, centrum Twoich relacji międzyludzkich. Wśród kolegów i koleżanek z pracy możesz znaleźć nie tylko nowych znajomych, ale może nawet i przyszłą sympatię. Wspólna przerwa obiadowa to idealna okazja do nawiązania nowych znajomości.

Jak poznać nowych ludzi? Poprzez serwisy społecznościowe! (3/6)

Sprawdź na serwisach społecznościowych, czy ktoś ze starych znajomych nie mieszka przypadkiem w pobliżu Twojego nowego miejsca zamieszkania. Spróbuj odświeżyć koleżeństwo z ławki szkolnej lub znajomość z urlopu. Może warto zaproponować spotkanie na kawę i sprawdzić, czy nie łaczy Was coś więcej niż jedynie dawna szkolna przyjaźń. Poszukiwanie osoby, z którą znajdziesz wiele wspólnego, może stać się dzięki serwisom społecznościowym oraz portalom randkowym dużo łatwiejsze.   
 

Zainteresowania łączą (4/6)

Być może w Twoim otoczeniu są osoby, które mogą podzielić Twoje pasje i zainteresowania. Jeśli na przykład często biegasz, warto wówczas dołączyć do entuzjastów joggingu w pobliskim parku. W miłym towarzystwie wszystko sprawia więcej radości niż w pojedynkę.


Możliwości spedzania wolnego czasu jest bardzo wiele. Kursy tańca czy nauki języków obcych są także doskonałą szansą na zawarcie nowej znajomości. Dobrym pomysłem jest również zorganizowanie integracyjnego spotkania w gronie znajomych z pracy w pubie lub w mieszkaniu. Wspólne gotowanie, rozmowy oraz oglądanie filmów mogą czasem zapoczątkować coś wiecej niż tylko zwykłą znajomość.

Sąsiedzi (5/6)

Właśnie się wprowadziłeś i zastanawiasz się jak poznać nowych ludzi? Zaproś swoich sąsiadów na powitalne ciasto i kawę. Taka uprzejmość na pewno zostanie doceniona, a Ty będziesz mieć swietną okazję do poznania kogoś w nowym otoczeniu. Poza tym, w ten sposób dowiesz się od razu czy sąsiedztwo może przerodzić się w głębszą znajomość.

Kontaktowość popłaca! (6/6)

Możliwości poznania nowych ludzi znajdziesz na każdym kroku. Czy to w metrze czy w kolejce po świeże bułki, wszędzie otaczają Cię potencjalni rozmówcy. Niewinne pytanie zawsze może zainicjować długą i interesującą konwersację . Odwagi! Pogawędka do niczego nie zobowiązuje, a może okazać się miłą okazją do poznania ciekawej osoby.

Stosując się do powyższych rad, pytanie „Jak poznać nowych ludzi?”, może należeć wkrótce do przeszłości.


Redakcja eDarling 2012
Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@edarling.pl

| |
load