Życie singli i poszukiwanie partnera

Redakcja eDarling 2012

 

Szukam kobiety! Czego pragną mężczyźni?

 

Jak w morzu falbanek, wysokich obcasów, falujących włosów, słodkich uśmiechów, mniej lub bardziej poważnych flirtów, romansów i kiełkującego pożądania znaleźć tę jedyną, wymarzoną kobietę? Szukam kobiety – ale jakiej?

 

Szukam kobiety i miłości

Szukam kobiety…

Jak znaleźć wśród brunetek i blondynek, niskich lub wysokich, tę jedną kobietę, z którą warto spędzić życie i której warto ofiarować serce? Czasy bycia dumnym singlem zbliżają się ku końcowi. Mężczyzna, pragnie w oczach partnerki dojrzeć potwierdzenie swojej męskości, a przede wszystkim uzyskać dopełnienie samego siebie poprzez drogą mu osobę. Jego druga połowa powinna umieć wyzwolić w nim pokłady czułości i romantyzmu ukryte zazwyczaj przed światem. "Szukam kobiety..., która zawładnie moim sercem!"

 

Czego mężczyzna oczekuje od partnerstwa?

Kiedy mężczyzna podejmie decyzję i wdroży w życie plan pt. "szukam kobiety" , to zazwyczaj ma konkretne wyobrażenie jakie kryteria powinna spełniać jego wybranka. Zdaje sobie sprawę, że czeka go wiele wspaniałych chwil spędzonych razem ze swoją drugą połową, takich jak trzymanie się za ręce, jedzenie lodów, kąpiel w jeziorze, gra w kręgle, śmianie się z filmów czy całonocne rozmowy.

 

Nawet takie codzienne i przyziemne obowiązki jak szykowanie kolacji czy kupowanie mebli – wykonywane we dwoje – wydają się ciekawsze i przyjemniejsze niż dotychczas. Zarażenie się katarem staje się wręcz romantyczne, jeśli tylko jego powodem był pocałunek. Przy wymarzonej kobiecie mężczyzna pozwala sobie na odrzucenie krępujących sterotypów i robi rzeczy, których w innych okolicznościach nigdy by nie zrobił. Tak, "szukam kobiety na dobre i na złe!" Takiej, przy której można czuć się naprawdę swobodnie.

 

Szukam kobiety idealnej

Na czym koncentruje się mężczyzna podczas poszukiwań odpowiedniej partnerki? Ponieważ nie ma jednego ideału kobiety, wybranka powinna mieć w sobie to owiane legendami magiczne i nieuchwytne „coś”. Warto również aby była ciepłą, kobiecą ale zarazem pewną siebie i charakterną osobą. Wymarzona kobieta dla wielu mężczyzn to taka, która umie kochać szczerze i mocno oraz zakceptuje go takim jakim jest.

 

Poza tym pytając mężczyznę, jakiej kobiety poszukuje, często padają tę same słowa: "szukam kobiety atrakcyjnej, sympatycznej, szczerej, inteligentnej i z poczuciem humoru!" Mężczyźni szukają w partnerstwie

Szukam kobiety

po trosze przyjaźni, ale przede wszystkim jednak miłości. Choć są przede wszystkim praktykami i niechętnie mówią o swoich uczuciach, to i oni tęsknią za czułością i atmosferą ogniska domowego.

 

Znajdując swoją idealną kobietę, pokładają w niej wszystkie swoje oczekiwania oraz nadają jej rolę swojego osobistego klucza do szczęścia. Aby znaleźć kobietę, która naprawdę do Ciebie pasuje, zarejestruj się na eDarling.

 


Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@edarling.pl
 

 

To też może Cię zainteresować:


Randki przez Internet

 

Serwis randkowy

Jak znaleźć chłopaka

 

Pani szuka pana

 

Szukam dziewczyny

 

Ogłoszenia matrymonialne

 

Total votes: 652
Ocena dla "Szukam kobiety". Średnia ocena: 3.05 na 5 bazująca na 652 opiniach.
| |
  Wpisz swój komentarz

 
  42 Kommentare do artykułu "Szukam kobiety":
lucjan napisał:
14.09.2014
chciałbym poznać kobietę z nadzieją obopólnego rozkwitu tej znajomości.
Odpowiedź
janusz napisał:
31.07.2014
chciałbym poznać przyjaciółkę z którą mógłbym korespondować a w przypadku obopólnej akceptacji moglibyśmy zacieśnić znajomość. Jestem wdowcem od pięciu lat..oczekuję propozycji. Janusz
Odpowiedź
janusz napisał:
24.07.2014
Chciałbym poznać interesującą kobietę, jestem wdowcem z wykształcenia jeste mgr inż. mechanik.
Odpowiedź
janusz napisał:
02.09.2014
Jeśli znajdzie się Pani zainteresowana wspólną znajomością, niech na powyższy mój komentarz odpowie kometarzem dla Janusza, wówczas podejmę próbę bliższej znajomości.Z poważaniem Janusz
Odpowiedź
Waldemar napisał:
13.06.2014
jestem kierowca tira szukam kobiety na staly zwiazek.
Odpowiedź
Barbara napisał:
07.06.2014
Jestem atrakcyjna kobiete w pelni akceptuje te kryteria i to co mezczyzna oczekuje od kobiety to rowniez dla mnie takie oczekiwania w stosunku do mezczyzny sa podobne . Taki zwiazek dwojga ludzi to jest pelnia szczescia na zycie . Marze o takim mezczyznie bo mozna stworzyc zwiazek przyjacielski tzw. na dobre i na zle .
Odpowiedź
leszek napisał:
25.05.2014
jestem po rozwodzie i mam juz dosyc byc sam szukam drugiej polowki
Odpowiedź
kamil napisał:
02.05.2014
wolne panie
Odpowiedź
adam napisał:
26.04.2014
szukam miłej samotnej kobiety 45 50 lar
Odpowiedź
Marta napisał:
09.07.2014
mnie też jest ciężko, właśnie zostałam sama
Odpowiedź

Pages

load