Życie singli i poszukiwanie partnera

Redakcja eDarling 2012

 

Szukam kobiety! Czego pragną mężczyźni?

 

Jak w morzu falbanek, wysokich obcasów, falujących włosów, słodkich uśmiechów, mniej lub bardziej poważnych flirtów, romansów i kiełkującego pożądania znaleźć tę jedyną, wymarzoną kobietę? Szukam kobiety – ale jakiej?

 

Szukam kobiety i miłości

Szukam kobiety…

Jak znaleźć wśród brunetek i blondynek, niskich lub wysokich, tę jedną kobietę, z którą warto spędzić życie i której warto ofiarować serce? Czasy bycia dumnym singlem zbliżają się ku końcowi. Mężczyzna, pragnie w oczach partnerki dojrzeć potwierdzenie swojej męskości, a przede wszystkim uzyskać dopełnienie samego siebie poprzez drogą mu osobę. Jego druga połowa powinna umieć wyzwolić w nim pokłady czułości i romantyzmu ukryte zazwyczaj przed światem. "Szukam kobiety..., która zawładnie moim sercem!"

 

Czego mężczyzna oczekuje od partnerstwa?

Kiedy mężczyzna podejmie decyzję i wdroży w życie plan pt. "szukam kobiety" , to zazwyczaj ma konkretne wyobrażenie jakie kryteria powinna spełniać jego wybranka. Zdaje sobie sprawę, że czeka go wiele wspaniałych chwil spędzonych razem ze swoją drugą połową, takich jak trzymanie się za ręce, jedzenie lodów, kąpiel w jeziorze, gra w kręgle, śmianie się z filmów czy całonocne rozmowy.

 

Nawet takie codzienne i przyziemne obowiązki jak szykowanie kolacji czy kupowanie mebli – wykonywane we dwoje – wydają się ciekawsze i przyjemniejsze niż dotychczas. Zarażenie się katarem staje się wręcz romantyczne, jeśli tylko jego powodem był pocałunek. Przy wymarzonej kobiecie mężczyzna pozwala sobie na odrzucenie krępujących sterotypów i robi rzeczy, których w innych okolicznościach nigdy by nie zrobił. Tak, "szukam kobiety na dobre i na złe!" Takiej, przy której można czuć się naprawdę swobodnie.

 

 

Szukasz kobiety? Z eDarling poznasz właściwą partnerkę! Zarejestruj się i sprawdź!

 

Baner rejestracja

 

Szukam kobiety idealnej

Na czym koncentruje się mężczyzna podczas poszukiwań odpowiedniej partnerki? Ponieważ nie ma jednego ideału kobiety, wybranka powinna mieć w sobie to owiane legendami magiczne i nieuchwytne „coś”. Warto również aby była ciepłą, kobiecą ale zarazem pewną siebie i charakterną osobą. Wymarzona kobieta dla wielu mężczyzn to taka, która umie kochać szczerze i mocno oraz zakceptuje go takim jakim jest.

 

Poza tym pytając mężczyznę, jakiej kobiety poszukuje, często padają tę same słowa: "szukam kobiety atrakcyjnej, sympatycznej, szczerej, inteligentnej i z poczuciem humoru!" Mężczyźni szukają w partnerstwie

Szukam kobiety

po trosze przyjaźni, ale przede wszystkim jednak miłości. Choć są przede wszystkim praktykami i niechętnie mówią o swoich uczuciach, to i oni tęsknią za czułością i atmosferą ogniska domowego.

 

Znajdując swoją idealną kobietę, pokładają w niej wszystkie swoje oczekiwania oraz nadają jej rolę swojego osobistego klucza do szczęścia. Aby znaleźć kobietę, która naprawdę do Ciebie pasuje, zarejestruj się na eDarling.

 


Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@edarling.pl
 

 

To też może Cię zainteresować:


Portal randkowy

 

Serwis randkowy

Jak znaleźć chłopaka

 

Pani szuka pana

 

Szukam dziewczyny

 

Ogłoszenia matrymonialne

 

Total votes: 1149
Ocena dla "Szukam kobiety". Średnia ocena: 5.00 na 5 bazująca na 1 opiniach.
| |
  Wpisz swój komentarz

 
  58 Kommentare do artykułu "Szukam kobiety":
andrzej napisał:
15.04.2015
czesc szukam kobiety nie interesuje mnie przygoda tylko staly zwiazek
Odpowiedź
Karol Luśnia napisał:
24.02.2015
Szukam żony
Odpowiedź
zdzislaw napisał:
14.01.2015
szukam kobiety partnerki
Odpowiedź
Mateusz napisał:
12.01.2015
Szukam drugiej połowy mam 18 lat prosze pisac
Odpowiedź
romek napisał:
30.11.2014
cześc jestem po rozwodzie i mam juz dosyc byc sam szukam drugiej polowki
Odpowiedź
Grzegorz napisał:
16.11.2014
szukam tej drugiej połowy na dobre i złe chwile.Samotność jest straszna.jestem singlem i szukam singielki na pozostałe życie spędzone właśnie we dwoje bo jestem człowiekiem niezależnym.
Odpowiedź
leonard napisał:
23.09.2014
szukam kobiety
Odpowiedź
lucjan napisał:
14.09.2014
chciałbym poznać kobietę z nadzieją obopólnego rozkwitu tej znajomości.
Odpowiedź
janusz napisał:
31.07.2014
chciałbym poznać przyjaciółkę z którą mógłbym korespondować a w przypadku obopólnej akceptacji moglibyśmy zacieśnić znajomość. Jestem wdowcem od pięciu lat..oczekuję propozycji. Janusz
Odpowiedź
karolina napisał:
03.10.2014
cześć mam na imię Karolina jeśli można wiedzieć to skąd jesteś i ile masz lat? i jak na przyjaźń liczysz to jestem jak najbardziej na tak
Odpowiedź

Pages

load