You are here

Życie singli i poszukiwanie partnera

Redakcja eDarling 2012

 

Szukam kobiety! Czego pragną mężczyźni?

 

Jak w morzu falbanek, wysokich obcasów, falujących włosów, słodkich uśmiechów, mniej lub bardziej poważnych flirtów, romansów i kiełkującego pożądania znaleźć tę jedyną, wymarzoną kobietę? Szukam kobiety – ale jakiej?

 

Szukam kobietySzukam kobiety…

Jak znaleźć wśród brunetek i blondynek, niskich lub wysokich, tę jedną kobietę, z którą warto spędzić życie i której warto ofiarować serce? Czasy bycia dumnym singlem zbliżają się ku końcowi. Mężczyzna, pragnie w oczach partnerki dojrzeć potwierdzenie swojej męskości, a przede wszystkim uzyskać dopełnienie samego siebie poprzez drogą mu osobę. Jego druga połowa powinna umieć wyzwolić w nim pokłady czułości i romantyzmu ukryte zazwyczaj przed światem. "Szukam kobiety..., która zawładnie moim sercem!"

 

Czego mężczyzna oczekuje od partnerstwa?

Kiedy mężczyzna podejmie decyzję i wdroży w życie plan pt. "szukam kobiety" , to zazwyczaj ma konkretne wyobrażenie jakie kryteria powinna spełniać jego wybranka. Zdaje sobie sprawę, że czeka go wiele wspaniałych chwil spędzonych razem ze swoją drugą połową, takich jak trzymanie się za ręce, jedzenie lodów, kąpiel w jeziorze, gra w kręgle, śmianie się z filmów czy całonocne rozmowy.

 

Nawet takie codzienne i przyziemne obowiązki jak szykowanie kolacji czy kupowanie mebli – wykonywane we dwoje – wydają się ciekawsze i przyjemniejsze niż dotychczas. Zarażenie się katarem staje się wręcz romantyczne, jeśli tylko jego powodem był pocałunek. Przy wymarzonej kobiecie mężczyzna pozwala sobie na odrzucenie krępujących sterotypów i robi rzeczy, których w innych okolicznościach nigdy by nie zrobił. Tak, "szukam kobiety na dobre i na złe!" Takiej, przy której można czuć się naprawdę swobodnie.

 

Szukam kobiety idealnej

Na czym koncentruje się mężczyzna podczas poszukiwań odpowiedniej partnerki? Ponieważ nie ma jednego ideału kobiety, wybranka powinna mieć w sobie to owiane legendami magiczne i nieuchwytne „coś”. Warto również aby była ciepłą, kobiecą ale zarazem pewną siebie i charakterną osobą. Wymarzona kobieta dla wielu mężczyzn to taka, która umie kochać szczerze i mocno oraz zakceptuje go takim jakim jest.

 

Poza tym pytając mężczyznę, jakiej kobiety poszukuje, często padają tę same słowa: "szukam kobiety atrakcyjnej, sympatycznej, szczerej, inteligentnej i z poczuciem humoru!" Mężczyźni szukają w partnerstwie po trosze przyjaźni, ale przede wszystkim jednak miłości. Choć są przede wszystkim praktykami i niechętnie mówią o swoich uczuciach, to i oni tęsknią za czułością i atmosferą ogniska domowego.

 

Znajdując swoją idealną kobietę, pokładają w niej wszystkie swoje oczekiwania oraz nadają jej rolę swojego osobistego klucza do szczęścia. Aby znaleźć kobietę, która naprawdę do Ciebie pasuje, zarejestruj się na eDarling.

 


Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@edarling.pl
 

 

You voted 5. Total votes: 377
Ocena dla "Szukam kobiety". Średnia ocena: 3.02 na 5 bazująca na 377 opiniach.
| |
  Wpisz swój komentarz

 
  29 Kommentare do artykułu "Szukam kobiety":
wlodek napisał:
17.04.2014
szukam kobiety
Odpowiedź
Redakcja eDarling napisał:
17.04.2014
Drogi Włodku, Dziękujemy za Twój komentarz i proponujemy Ci zapoznanie się z tymi artykułami: http://www.edarling.pl/porady/droga-do-szczescia/atrakcyjny-profil https://www.edarling.pl/porady/zycie-singli-i-poszukiwanie-partnera/jak-poderwac-dziewczyne https://www.edarling.pl/randki http://www.edarling.pl/porady/droga-do-szczescia/dobor-partnerski Mamy nadzieję, że okażą się pomocne! Pozdrawiamy, Redakcja eDarling!
Odpowiedź
grzegorz napisał:
09.03.2014
Szukam milej kobiety
Odpowiedź
andrzej napisał:
06.02.2014
szukam pani w przedziale wiekowym do 50 l
Odpowiedź
krystian napisał:
01.02.2014
Chce poznać dziewczynę
Odpowiedź
michał napisał:
29.01.2014
Szukam ładnej blondynki
Odpowiedź
michał napisał:
29.01.2014
Przystojny wysoki opalony brunet
Odpowiedź
czeslaw napisał:
29.01.2014
MAM 65 LAT,WYZSZE WYKSZTALCENIE ROLNICZE SZUKAM WDOWY Z ROWNIEZ WYZSZYM WYKSZTALCENIEM Z ZACHODNIOPOMORSKIEGO
Odpowiedź
adam napisał:
23.01.2014
Kochane
Odpowiedź
Sławek Krupa napisał:
22.01.2014
Chce poznać kobiete co mni pokocha
Odpowiedź

Pages

load