Portal randkowy sposobem na poznanie wyjątkowych osób

Czy portal randkowy jest dobrym pomysłem na znalezienie właściwej osoby? Czy technologia i uczucia mogą w ogóle iść ze sobą w parze? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź!
Portal randkowy

•  Więcej niż połowa ankietowanych biorących udział w badaniu eDarling „Randki i związki przyszłości” przyznaje, że portal randkowy umożliwia stworzenie szczęśliwego związku.

 

•  Według 55% Użytkowników poszukiwanie miłości za pomocą takich technologii jak portal randkowy nie oznacza braku romantyzmu.

 

•  Użytkownikami poszukującymi partnera poprzez randki internetowe kierują takie same pragnienia i motywacje, jak osobami, które nie korzystają z portali towarzyskich.

 

Portal randkowy – świadomy i pewny wybór


Jaka jest szansa, że poznasz akurat tę jedyną i wyjątkową osobę przypadkowo, gdzieś na ulicy, na imprezie, w muzeum, a może w kawiarni, gdzie, co niedziela popijasz ulubioną kawę i nadrabiasz zaległości w czytaniu? Tak, miłość może być dziełem przypadku, niespodziewanego wydarzenia, zbiegu okoliczności itd. Jednak Ty po raz kolejny czujesz, że to nie może być prawda? Twoja ostatnia randka z poznanym u znajomych, wydawałoby się niezwykle interesującym i zabawnym mężczyzną, okazała się wielką pomyłką. Wyjście do kina z koleżanką znajomego z pracy skończyło się rozczarowaniem…


Komedie romantyczne mogą być na pewno świetnym sposobem na oderwanie się od rzeczywistości, jednak zdecydowanie nie powinny być poradnikiem na temat ‘jak poznać drugą połówkę’. Bierne oczekiwanie na to, że los postawi na Twojej drodze właściwą osobę nie może skończyć happy endem. I choć poznanie kogoś wartościowego i interesującego nie jest wcale prostą sprawą, nie oznacza to, że jest to niemożliwe.


Portal randkowy – dość rozczarowań i podjęcie działań

 

Nie masz już ochoty na kolejne rozczarowania, bo:

 

•  zbyt wiele razy ktoś zawiódł Twoje zaufanie

 

•  Twoja nieśmiałość utrudnia Ci kontakty towarzyskie

 

•  nie masz czasu i energii na randki, wyjścia, które i tak w większości są nieudane

 

•  pomimo tego, że jest tak wielu singli wokół, skąd możesz mieć pewność, czy dana osoba ma wobec Ciebie poważne zamiary

 

•  przyzwyczajasz się powoli do życia w pojedynkę i myślisz, że w zasadzie nie warto szukać kogoś na siłę

 

•  mieszkasz w wielkim mieście i masz wrażenie, że w natłoku tak wielu osób, przegapisz tę właściwą

 

•  mieszkasz w niewielkiej miejscowości lub na wsi, a tam trudno poznać kogoś nowego

 

Dlaczego warto zdecydować się na serwis randkowy?


•    Łatwiej znajdziesz kogoś z podobnymi oczekiwaniami

 

Tworząc swój profil musisz również wypełnić test, który będzie pomocny w odnalezieniu odpowiednich propozycji partnerów dla Ciebie. Jest to tzw. metoda doboru partnerskiego, którą oferują profesjonalne strony randkowe. Dlatego tak ważne jest, aby przy zakładaniu konta pozostać uczciwym i szczerze pisać o sobie i swoich oczekiwaniach.

 

•    Unikniesz częstych rozczarowań

 

Często, kiedy umawiasz się z kimś na randkę, nie posiadasz zbyt wielu informacji na temat tej osoby. Niesie to za sobą ryzyko kompletnego rozczarowania. Portal randkowy daje możliwość wstępnego zapoznania się z daną osobą i wtedy ewentualnego postanowienia, czy warto tę znajomość kontynuować. Możesz dać sobie więcej czasu na podejmowanie decyzji. Łatwiej też będzie Ci zaplanować randkę z kimś, kogo już miałeś okazję poznać choć trochę na portalu towarzyskim.


•    Portal towarzyski to miejsce, gdzie poznało się wiele szczęśliwych par

 

W Internecie odnajdziesz wiele historii miłosnych, którym początek dały serwisy randkowe. Znajomości nawiązane w ten sposób są tak samo satysfakcjonujące pod względem emocjonalnym jak te zawarte w sposób tradycyjny. Okazuje się nawet, że według badań przeprowadzonych przez Johna Cacioppo – profesora psychologii z Uniwersytetu w Chicago:


"Wśród małżeństw, które poznały się online występuje niższy współczynnik rozwodów."


A co mówią o portalu szczęśliwe pary, które poznały się na eDarling:


"Prosty i skuteczny sposób na niechcianą samotność…"


(Marta i Rafał)


•    Poznasz zupełnie nowych ludzi


Głównie spotykasz się ze swoimi przyjaciółmi, być może większość z nich jest już nawet w związkach – to na pewno nie ułatwia sprawy! Masz ochotę poznać w końcu kogoś  spoza grona znajomych - portale randkowe to miejsce, gdzie spotkasz całkiem nowe osoby, które również otwarte są na nawiązanie nowych znajomości.


•    Oszczędność czasu i energii


Czyż nie byłoby przyjemnie tak po prostu usiąść na kanapie z laptopem na kolanach, z lampką wina w ręku i wymieniać z kimś miłe wiadomości? Zero stresu, nerwów, niepotrzebnego spinania się, by za wszelką cena wywrzeć na kimś wrażenie, kto być może nie jest tego wart. Bez obaw możesz szczerze mówić o swoich oczekiwaniach i dać sobie czas na podjęcie ważnych decyzji. Taką szansę daje Ci właśnie portal randkowy.

portale randkowe zalety

Darmowe portale randkowe: duży wybór niskim kosztem?

Bezpłatne serwisy randkowe pozwolą nam zaoszczędzić pieniądze, przedstawiając jednocześnie ogromną ilość ofert potencjalnych partnerów.

 

Uwaga: Ogromny wybór osób może być jednak zwodniczy, ponieważ wyniki wyszukiwania na bezpłatnych serwisach są zazwyczaj niefiltrowane. Przedstawiają nam oferty dużej liczby ludzi, ale często takich, którzy do nas zupełnie nie pasują.

 

Profesjonalne portale dla singli często oferują bezpłatną rejestrację i podstawowe członkostwo, żeby osoby szukające partnera, mogły spokojnie zapoznać się z serwisem i korzystać z jego podstawowych funkcji, na przykład przeglądać profile potencjalnych partnerów.


Następnie użytkownicy mają możliwość wybrania konta Premium, które ułatwia znalezienie długoterminowej relacji i zapewnia większe bezpieczeństwo randkowania w sieci.

Otwórz się na nowe możliwości - zarejestruj się!  Portal randkowy to szansa na to, że w Twoim życiu pojawi się ktoś wyjątkowy!

Poznaj singli!

Sprawdź, czy na portalu randkowym czeka na Ciebie miłość!

Wskazówki

 • Wypełnij test osobowości
  Wypełnij test osobowości

  Tworząc swój profil, musisz również wypełnić test, który będzie pomocny w odnalezieniu odpowiednich propozycji partnerów dla Ciebie. Jest to tzw. metoda doboru partnerskiego, którą oferują profesjonalne strony randkowe.

 • Szczerość to podstawa
  Szczerość i ładny język to podstawa

  Zakładając konto na portalu randkowym, szczerze pisz o sobie i swoich oczekiwaniach. Zaowocuje to podczas Waszego spotkania twarzą w twarz. Pamiętaj, że niezwykle istotne jest również nie tylko to, co piszesz, ale również to, jak piszesz. Dopilnuj, aby Twoje wypowiedzi były spójne i nie zawierały żadnych błędów.

 • Dobierz odpowiednie zdjęcie
  Dobierz odpowiednie zdjęcie

  Wybór zdjęcia profilowego jest również bardzo ważny. Wybierz takie, na którym Twoim zdaniem prezentujesz się najlepiej. Zdjęcie, które najmniej podobają się innym Użytkownikom to: fotografie grupowe, za dużo odsłaniające, z okularami przeciwsłonecznymi oraz te z imprez.