Związek

Redakcja eDarling, maj 2014

 

Portal randkowy sposobem na znalezienie partnera

 

Czujesz, że czasem brak Ci odwagi, by zagadać do dziewczyny na imprezie? Masz dość wysłuchiwania niezbyt wyszukanych tekstów podrywających Cię facetów w barze? A może najzupełniej w świecie nie masz czasu na to, by kogoś poznać? Jedną z alternatyw na poznanie interesującej osoby może być portal randkowy.

 

Portale randkowe

 

„Utworzyć konto w serwisie randkowym“ - taka myśl już kiedyś przeszła Wam przez głowę? Być może zabrakło Wam odwagi, bądź uwierzyliście w prawdziwość mitów  krążących na temat randek online. By rozwiać Wasze wątpliwości - przygotowaliśmy listę zalet randkowania w sieci.

 

Portale randkowe – dlaczego warto?


•    Łatwiej znajdziesz kogoś z podobnymi oczekiwaniami


Tworząc swój profil musisz również wypełnić test, który będzie pomocny w odnalezieniu odpowiednich propozycji partnerów dla Ciebie. Jest to tzw. metoda doboru partnerskiego , którą oferują profesjonalne portale randkowe. Dlatego tak ważne jest, aby przy zakładaniu konta pozostać uczciwym i szczerze pisać o sobie i swoich oczekiwaniach.


•    Unikniesz częstych rozczarowań


Często, kiedy umawiasz się z kimś na randkę , nie posiadasz zbyt wielu informacji na temat tej osoby. Niesie to za sobą ryzyko kompletnego rozczarowania. Portal randkowy daje możliwość wstępnego zapoznania się z daną osobą i wtedy ewentualnego postanowienia, czy warto tę znajomość kontynuować. Możesz dać sobie więcej czasu na podejmowanie decyzji. Łatwiej tez będzie Ci zaplanować randkę z kimś, kogo już choć trochę znasz.

 

•    Wiele szczęśliwych par poznało się w ten sposób

 

W Internecie odnajdziesz wiele historii miłosnych , którym początek dały portale randkowe. Znajomości nawiązane w ten sposób są tak samo satysfakcjonujące pod względem emocjonalnym jak te zawarte w sposób tradycyjny. Okazuje się nawet, że według badań przeprowadzonych przez Johna Cacioppo – profesora psychologii z Uniwersytetu w Chicago:

 

"Wśród małżeństw, które poznały się online występuje niższy współczynnik rozwodów."


•    Poznasz zupełnie nowych ludzi


Głównie spotykasz się ze swoimi przyjaciółmi, być może większość z nich jest już nawet w związkach – to na pewno nie ułatwia sprawy! Masz ochotę poznać w końcu kogoś  spoza grona znajomych - portale randkowe to miejsce, gdzie spotkasz całkiem nowe osoby, które również otwarte są na nawiązanie nowych znajomości.


•    Oszczędność czasu i energii


Czyż nie byłoby przyjemnie tak po prostu usiąść na kanapie z laptopem na kolanach, z lampką wina w ręku i wymieniać z kimś miłe wiadomości? Zero stresu, nerwów, niepotrzebnego spinania się, by za wszelką cena wywrzeć na kimś wrażenie, kto być może nie jest tego wart. Bez obaw możesz szczerze mówić o swoich oczekiwaniach i dać sobie czas na podjęcie ważnych decyzji. Taką szansę daje Ci właśnie portal randkowy.

 

Portal randkowy- kilka ważnych zasad

Portal randkowy

1. Uczciwość - jest bardzo ważna, w końcu chcesz, by druga strona też była w pełni z Tobą szczera.

 

2. Cierpliwość - masz czas i możliwość, by podjąć przemyślane decyzje dotyczące wyboru partnera.

 

3. Pewność siebie - odrzuć swoją nieśmiałość, portale randkowe to miejsce, gdzie spotykają się ludzie, by poznać kogoś nowego bez niepotrzebnego stresu, który często towarzyszy nam na co dzień.

 

 

Otwórz się na nowe możliwości - zarejestruj się!  Portal randkowy to szansa na to, że w Twoim życiu pojawi się ktoś wyjątkowy!
 

banner

 

 

Jaka jest Twoja opinia – czy portale randkowe to miejsce, gdzie można znaleźć miłość? Zapraszamy do dyskusji pod artykułem!Wyniki badań zostały opublikowane w artykule “Marital Satisfaction and Breakups Differ Across Online and Offline Meeting Venues” w bierzącym numerze “Proceeding of the National Academy of Science”.

 

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@edarling.pl

 

To też może Cię zainteresować:


Randki przez Internet

 

Serwis randkowy

Jak znaleźć chłopaka

 

Pani szuka pana

 

Szukam dziewczyny

 

Ogłoszenia matrymonialne

 

 

 

You voted 2. Total votes: 845
Ocena dla "Portale randkowe sposobem na znalezienie partnera". Średnia ocena: 3.06 na 5 bazująca na 845 opiniach.
| |
  Wpisz swój komentarz

 
  70 Kommentare do artykułu "Portale randkowe sposobem na znalezienie partnera":
Damian napisał:
23.01.2015
Mam 26 lat szukam dziewczyny.
Odpowiedź
Stacho napisał:
18.01.2015
Mam 48 lat poznam uroczą panią. Niemam żadnych wymagań bo już dłuższy czas doskwiera mi mi samotność.
Odpowiedź
Patryk napisał:
01.01.2015
Szukam dziewczyny z którą będę szczęśliwy i znajdę wspólny język
Odpowiedź
Ania napisał:
02.12.2014
Szukam męża, uczciwego, szczerego, wiernego, przy którym znajdę wspólny język i będę szczęśliwa.
Odpowiedź
madzia napisał:
09.11.2014
hej jest ktos fajny na tej stronie
Odpowiedź
Marika napisał:
13.09.2014
KOCHAM CIE
Odpowiedź
karol napisał:
25.10.2014
a ja ciebie tez kocham
Odpowiedź
piotr napisał:
04.08.2014
Szukam dziewczyny tylko ładnej :D
Odpowiedź
Michał napisał:
04.08.2014
Witam e-randkowiczów, nie załamujcie się, bo życie jest piękne 😊... Sam też jestem singlem, wciąż szukam tej jedynej, ale nie tracę nadziei na jej znalezienie 😉. Mam 24 lata i 190 wzrostu. Ciemne włosy, niebieskie oczy, nie piję alko... Niby wyśniony ideał większości kobiet, a wciąż samotny, bo... Oczekuję od swojej kobiety tego, co sam daję. Wymagam tylko i aż tyle.
Odpowiedź
Anna napisał:
02.09.2014
Twoje oczekiwania i wymagania od kobiety tego, co sam dajesz, w sferze emocjonalnej i relacji międzyludzkiej popieram w 100%. Ale jeśli chodzi o sprawy materialne i te dnia codziennego, to każda osoba powinna mieć swoją rolę, którą wybierze sama. Najbardziej naturalnym wzorcem jest to, że facet idzie na polowanie... a Tak się zastanawiam, nad tym, co sam dajesz?
Odpowiedź

Pages

load