Droga do szczęścia na eDarling

Redakcja eDarling

 

Jak wybrać zdjęcie profilowe?


Fotografia jest jednym z istotnych elementów Twojego profilu. Dzięki niej więcej osób zwróci uwagę na Twój profil. Dowiedz się, na co warto zwrócić uwagę, wybierając zdjęcie profilowe.


Twoje idealne zdjęcie profilowe.Inni użytkownicy odwiedzają Twój profil, ale rzadko ktoś próbuje z Tobą nawiązać znajomość? Także Twoje próby komunikacji nie kończą się sukcesem? Może powinieneś dodać swoje zdjęcie do profilu?
Mamy dla Ciebie pięć wskazówek, które pomogą Ci wybrać odpowiednie zdjęcie.


1)    Wybierz zdjęcie, które przedstawia wyłącznie Ciebie


Posiadasz fotografię, na której dobrze wyglądasz, ale wokół Ciebie są widoczne także inne osoby? Chcesz pokazać zdjęcie rodzinne, które jest dla Ciebie ważne? Pragniemy Ci odradzić zamieszczanie takich zdjęć. Przy poszukiwaniu partnera nie jest ważna w pierwszej kolejności Twoja rodzina czy przyjaciele, tylko Ty. Jeśli na fotografii znajdują się poza Tobą inne osoby, uwaga Twoich potencjalnych partnerów nie skupi się tylko na Tobie.


2)    Wybierz zdjęcie portretowe


Być może masz zdjęcie, które przedstawia Cię w jakiejś niezwykłej sytuacji: podczas surfowania na Karaibach, wyścigów konnych lub skoku ze spadochronem. Nawet jeśli świetnie się na nich prezentujesz, doradzamy Ci, abyś do swojego profilu wybrał zdjęcie portretowe. Pamiętaj, że osoba odwiedzająca Twój profil chce zobaczyć Twoją twarz, oczy czy mimikę. Wszystkie pozostałe rzeczy są dla niej istotne dopiero później.
Nasza wskazówka: Poza zdjęciem portretowym masz na naszym portalu możliwość umieszczenia kolejnych 23 fotografii, które pokazują Cię w różnych miejscach i sytuacjach.


3)    Uśmiechnij się


Wybierz zdjęcie, na którym patrzysz prosto w obiektyw. Dzięki temu, Twój partner będzie miał wrażenie, że spoglądasz właśnie na niego. Uśmiech powoduje zaś, że wyglądasz na osobę otwartą, z którą warto nawiązać kontakt. Pamiętaj, że okulary przeciwsłoneczne czy nakrycia głowy sygnalizują, że chcesz ukryć swoją twarz. Dlatego też warto zrezygnować z tego typu dodatków. Podobne wrażenie sprawia padający na Twoją twarz cień.
Wybierz zatem zdjęcie, na którym jesteś dobrze widoczny, rozluźniony i na którym z uśmiechem patrzysz w obiektyw. Z pewnością wzbudzi ono pozytywne reakcje innych użytkowników.


4)    Pokaż się takim, jakim jesteś


Nawet jeśli pokusa jest duża, żeby wybrać zdjęcie, na którym jesteś o 10 lat młodszy, lepiej zbudowany albo szczuplejszy, nie powinieneś się jej poddawać. Twój profil ma być atrakcyjny dla osób, którym podobasz się takim, jakim jesteś. Jeśli zdecydujesz się na zdjęcie, które odzwierciedla Twój rzeczywisty wygląd, Twój partner nie będzie miał problemu z rozpoznaniem Cię, gdy spotkacie się na pierwszej randce. Być może ktoś sprawi Ci komplement i powie, że świetnie wyglądasz. Nie wybieraj zatem fotografii, która zbyt wiele obiecuje, gdyż druga osoba może się później mocno rozczarować.


5)    Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego zdjęcia, poproś kogoś o pomoc


Jeżeli nie posiadasz aktualnego zdjęcia, na którym jesteś sam i uśmiechnięty patrzysz w obiektyw, albo żadne zdjęcie nie podoba Ci się na tyle, by je umieścić w Twoim profilu, nie śpiesz się! Poproś swojego przyjaciela lub kogoś z rodziny, aby zrobił Ci zdjęcie lub pójdź do fotografa. Warto to zrobić, gdyż umieszczenie dobrego zdjęcia w profilu zwiększa Twoje szanse na znalezienie Twojego wymarzonego partnera!
 

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@edarling.pl
 

Przeczytaj tutaj, co zrobić, by być aktywnym na eDarling.

Total votes: 1053
Ocena dla "Jak wybrać zdjęcie profilowe?". Średnia ocena: 3.10 na 5 bazująca na 1053 opiniach.
| |
  Wpisz swój komentarz

 
  36 Kommentare do artykułu "Jak wybrać zdjęcie profilowe?":
Anna napisał:
27.04.2015
wszystko będzie dobrze
Odpowiedź
Anna napisał:
27.04.2015
Głowa do góry
Odpowiedź
Jarema napisał:
14.01.2015
Samotny
Odpowiedź
darek napisał:
11.01.2015
pragniemy kochać i być kochanym liczy sie zaufanie wierność miłość i wspólny cel w życiu.
Odpowiedź
toni napisał:
06.12.2014
szukam dziewczyny
Odpowiedź
Marta napisał:
03.07.2014
Szczupła , zgrabna 27 latka . Szukam oddanego , wiernego i odpowiedzialnego partnera który będzie w stanie zastąpić mojemu 3 letniemu dziecku ojca oraz będzie powarznie myślał o życiu tak jak ja .
Odpowiedź
barbara napisał:
08.02.2014
pozdrawiam samotnych
Odpowiedź
endriu napisał:
31.01.2014
Szukam pogodnej partnerki na jesień życia
Odpowiedź
Monika napisał:
29.01.2014
Zobaczymy co z tego wyniknie...
Odpowiedź
jurek napisał:
27.01.2014
Jestem jaki jestem
Odpowiedź

Pages

load