Droga do szczęścia na eDarling

Redakcja eDarling

 

Do widzenia eDarling – Ostatnie kroki na naszym portalu


Zarejestrowałeś się na naszym portalu, poznałeś ciekawych ludzi i w rezultacie odnalazłeś wymarzonego partnera? Zastanawiasz się, jak zakończyć członkostwo na naszym portalu? Oto najważniejsze  informacje.

 

Przy pożegnaniu z eDarling - ostatnie kroki.Tak zakończysz Członkostwo Premium:


Wypowiedzenia możesz dokonać w bardzo dogodnej formie jaką jest skorzystanie z formularza wypowiedzenia.

Możesz anulować swoje konto Premium z końcem opłaconego okresu obowiązywania umowy. Umowę możesz wypowiedzieć do 14  dni przed końcem jej obowiązywania.

Przy wypowiadaniu należy podać osobisty kod bezpieczeństwa. Znajdziesz go w zakładce "Konto Użytkownika" w rubryce "Moje członkostwo".


Więcej informacji dotyczących rezygnacji z Członkostwa Premium znajdziesz w Regulaminie eDarling w punkcie „Wyrejestrowanie się, automatyczne przedłużenie i wypowiedzenie umowy“.


Przeczytaj też artykuł Jak zrezygnować z członkostwa Premium. Prosimy pamiętać, że wypowiedzenie należy złożyć najpóźniej na 14 dni przed końcem okresu trwania płatnego Członkostwa Premium.

 

Usuwanie profilu


Po rezygnacji z Członkostwa Premium, Twój profil zostanie przekształcony w bezpłatne Członkostwo Podstawowe. Nadal będziesz mógł się logować na naszej stronie, nie ponosząc żadnych opłat. Pamiętaj jednak, że Użytkownicy Podstawowi mają ograniczony dostęp do różnych funkcji w serwisie eDarling.


Jeżeli chcesz usunąć swoje konto z serwisu eDarling, po zalogowaniu się wybierz zakładkę „Konto użytkownika”, a następnie „Moje członkostwo”. Następnie na dole strony w części „Chcę usunąć swój profil z eDarling” kliknij „tutaj”. 

 

Więcej informacj w artykule Jak usunąć konto.


Co się stanie z moimi danymi osobowymi po usunięciu konta?


Twoje dane osobowe są przechowywane przez eDarling tylko w trakcie Twojego członkostwa na naszym portalu. W momencie, gdy usuwasz swoje konto, wszystkie Twoje dane są całkowicie wykasowane. Z tego względu proponujemy, abyś przed usunięciem profilu zapisał na swoim komputerze ważne dla Ciebie zdjęcia oraz wiadomości, które chcesz zachować.  


Podziel się z nami swoją historią miłosną


Serwis eDarling łączy osoby sobie przeznaczone. Wielu naszym użytkownikom udało się już stworzyć szczęśliwe związki, niektórzy z nich planują już także małżeństwo i założenie rodziny.


Bardzo cieszymy się z każdej pary, która odnalazła się dzięki naszemu portalowi! Jeśli Ty także poznałeś swoją drugą połówkę na eDarling, podziel się z nami swoją historią miłosną i napisz nam o swoim szczęściu. Prześlij do nas wiadomość e-mail na adres historiemilosne@edarling.pl lub zajrzyj do naszej zakładki „Historie miłosne".


Korzystaj nadal z naszego poradnika


Nawet jeśli już znalazłeś swoją drugą połówkę, nadal możesz korzystać z naszego poradnika, który podpowie Ci, jak budować szczęśliwy związek. Przeczytaj nasze porady i artykuły na temat partnerstwa, związku i miłości.

Śledź dalej artykuły w dziale Porady!

 


Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@edarling.pl
 

 

To też może Cię zainteresować:

 

Randki internetowe

 

Atrakcyjny profil

Członkostwo Premium

Metoda doboru partnerskiego

 

Strony randkowe: czas obalić mity!


 

 

Total votes: 1093
Ocena dla "Do widzenia eDarling – ostatnie kroki na naszym portalu". Średnia ocena: 3.11 na 5 bazująca na 1093 opiniach.
| |
  Wpisz swój komentarz

 
  51 Kommentare do artykułu "Do widzenia eDarling – ostatnie kroki na naszym portalu":
leszek napisał:
15.05.2015
Poznałem wiele kobiet.Było bardzo miło,wybrałem i już nie jestem sam.Pozdrawiam Was, było OK
Odpowiedź
Anna napisał:
20.04.2015
Znalazłam swoją miłość. Pozdrawiam:)
Odpowiedź
Bogusław napisał:
12.04.2015
znalazłem swoją drugą połówkę
Odpowiedź
Zenon napisał:
16.02.2015
Dzięki ale to nie dla mnie
Odpowiedź
Tomek napisał:
24.03.2014
Nie tego szukałem
Odpowiedź
Ewa napisał:
17.02.2014
Dziękuję...jednak to nie dla mnie
Odpowiedź
marcin napisał:
11.02.2014
odnalezienie drugiej połówki
Odpowiedź
marcin napisał:
11.02.2014
brak czasu na portalu
Odpowiedź
Anna napisał:
30.01.2014
to pomyłka
Odpowiedź
jarek napisał:
19.01.2014
nie tego szukalem
Odpowiedź

Pages

load