Wskazówki

Jak usunąć konto na eDarling?

 

Znalazłeś swoją druga połówkę? Chcesz zakończyć członkostwo na naszym portalu? A może jesteś szczęśliwym singlem i narazie nie chcesz szukać partnera? Jeśli zastanawiasz się, jak usunąć konto na eDarling, oto kilka wskazówek, które ułatwią Ci to zadanie.

 

Wskazówki jak usunąć konto

 

Krok po kroku - jak usunąć konto

Usunięcie profilu na eDarling nie jest trudne. Gdy zrezygnujesz z Członkostwa Premium, Twój profil przekształci się w darmowe Członkostwo Podstawowe. Jeśli chcesz kompletnie usunąć swoje konto z serwisu, zaloguj się i postępuj zgodnie z tą instrukcją:

 

1. Na swoim profilu wybierz zakładkę „Konto użytkownika”

2. Następnie wybierz „Moje członkostwo”

3. Na dole strony znajduje się ikonka „Chcę usunąć profil z eDarling”, kliknij w nią

4. Następnie postępuj zgodnie z wyświetlającymi się wskazówkami

 

Chcę usunąć konto na eDarling – co z moimi danymi?

Usunięcie konta w serwisie eDarling oznacza, że wszystkie podane przez Ciebie dane i informacje zostaną usuniete. Nie ma możliwości wykorzystania ich przy kolejnej rejestracji.


Wskazówka: Usunięcie konta na eDarling wiąże się z wykasowaniem wszystkich Twoich danych, w tym zdjęć i korespondencji. Dlatego proponujemy: zapisz ważne dla Ciebie wiadomości i zdjęcia na swoim komputerze.

 

Informujemy także, że środki pieniężne za niewykorzystany okres użytkowania Członkostwa Premium nie podlegają zwrotowi.


Usunięcie profilu – podziel się swoim szczęściem!

Wielu naszych użytkowników odnalazło dzięki eDarling swoją drugą połówkę. Jesli chcesz usunąć konto, bo znalazłeś miłość swojego życia – podziel się z nami swoją historią miłosną! Wyślij ją na adres historiemilosne@edarling.pl. Bardzo cieszymy się, z każdej nadesłanej historii. Jeśli checsz poznać historie naszych użytkowników, przejdź do zakładki: Historie miłosne


Więcej ciekawych informacji znajdziesz w artykule "Do widzenia eDarling".


Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług! Śledź dalej artykuły w dziale Porady!

 

Jeśli nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi na swoje pytania, więcej informacji znajdziesz w dziale Pomocy!

 

 

To też może Cię zainteresować:


Randki przez Internet

Strony randkowe: czas obalić mity!

Metoda doboru partnerskiego

 

Serwis randkowy

 

 


 

You voted 1. Total votes: 365
Ocena dla "Jak usunąć konto na eDarling?". Średnia ocena: 3.02 na 5 bazująca na 365 opiniach.
| |
  Wpisz swój komentarz

 
  20 Kommentare do artykułu "Jak usunąć konto na eDarling?":
SYLWIA napisał:
26.10.2014
poznałam już kogoś także rezygnuję z tego poratlu. Dziękuję za miła obsługę
Odpowiedź
Tomasz napisał:
22.10.2014
Portal sam w sobie jest ok, znam ludzi którzy są szczęśliwi dzięki temu portalowi:) Ale rezygnuje z niego ponieważ nie jest dla mnie:) Niektórzy po prostu muszą być sami:)
Odpowiedź
leszek napisał:
20.10.2014
poznalem juz kogos
Odpowiedź
Ania napisał:
08.10.2014
Dzięki
Odpowiedź
kasia napisał:
23.08.2014
dziękuję
Odpowiedź
Kasia napisał:
30.06.2014
Dziękuje!!! Cieszę się, że zdecydowałam się zarejestrować na tym portalu. Długo zastanawiałam się czy to zrobić. Kiedy to zrobiłam "biłam" się z myślami, były obawy i wątpliwości ale teraz wiem, że była to dobra decyzja... Po kilku miesiącach znalazłam kogoś kogo pokochałam z wzajemnością... Dziękuję i pozdrawiam!!!
Odpowiedź
Szymon napisał:
21.06.2014
Początkowo podchodziłem bardzo sceptycznie do portali randkowych. Nie specjalnie chciałem wykupywać abonament, a jak już to zrobiłem, to żałowałem, bo nie łatwo było znaleźć ciekawe osoby. Po ponad miesiącu poszukiwań, znalazłem interesującą osobę i po 2 miesiącach znajomości przez internet, spotkaliśmy się. Aktualnie planujemy wspólną przyszłość. Naprawdę miło się zaskoczyłem, ponieważ nie wierzyłem w spotkanie tak wspaniałej osoby. Dziękuję
Odpowiedź
KriSS napisał:
09.06.2014
Tak udało się. Portal ma wady i zalety, jak każdy. Lecz prawdę mówiąc może przyczynić się do znalezienia partnera na życie. Nie mówimy tu o szybkiej rozgrywce. Osobiście; po roku znalazłem partnerkę. Moim zdaniem negatywy są od osób które nie opłaciły abonamentu ;) A drugi rodzaj użytkowników niezadowolonych; to Ci którzy mało co interesują się tym, jak postępować w znalezieniu partnera. Tyle . Pozdrawiam
Odpowiedź
Tomek napisał:
26.04.2014
nie podoba mi sie ten portal !
Odpowiedź
Redakcja eDarling napisał:
28.04.2014
Drogi Tomku! Dziękujęmy za wyrażenie opinii, chcielibyśmy jednak zapytać, czy istnieje konkretny powód, dla którego nie podoba Ci sie nasz portal? Pozdrawiamy, Redakcja eDarling
Odpowiedź

Pages

load